درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

زبان انگلیسی و فرانسه خود را بهبود ببخشید

زبان انگلیسی و فرانسه خود را بهبود ببخشید

کشورکانادا دو زبان رسمی دارد: انگلیسی و فرانسوی. سخن گفتن به زبان انگلیسی در بیشتر ایالات و مناطق رایج‌تر است.

زبان محاوره اصلی در کبک، بعضی مناطق انتاریو، نیو برانزویک و مانیتوبا، زبان فرانسوی است. علاوه بر این، جوامع فرانسوی‌زبان در تمام ایالات و مناطق کشور کانادا وجود دارند. همچنین کبک اقلیت بزرگی از ساکنان انگلیسی‌زبان را در خود جای داده است.

درکشور کانادا، تمام خدمات، نشریات و اسناد رسمی دولت فدرال با هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی موجود است.

اهمیت مهارت‌های زبانی در کشور کانادا

مهارت‌های زبانی انگلیسی یا فرانسوی مناسب در کمک به سکونت شما در کشور کانادا بسیار مهم هستند. می‌توانید یادگیری یا بهبود زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی را انتخاب کنید. این موضوع به این بستگی دارد که در حوزه زندگی شما در کشور کانادا مردم بیشتر با کدام زبان سخن می‌گویند.

در کشور کانادا، به دلایل زیادی مهارت‌های زبانی انگلیسی یا فرانسوی قوی اهمیت زیادی دارند، مانند:

  • به‌دست آوردن یک شغل
  • رفتن به مدرسه
  • دستیابی به خدمات
  • کمک به کودکان در انجام تکالیف مدرسه
  • دیدار و تعامل با افراد
  • به‌دست آوردن تابعیت کانادایی

اگر در حال‌حاضر قادر به صحبت کردن به یکی از زبان‌های رسمی کشور کانادا در سطح پیشرفته نیستید، باید به محض ورود به کشور کانادا برای بهبود زبان فرانسوی یا کانادایی خود اقدام کنید.

اگر درحال‌حاضر به یکی از زبان‌های رسمی کانادا صحبت می‌کنید، می‌توانید به یادگیری زبان دیگر فکر کنید. در بسیاری از بخش‌های کشور کانادا، توانایی صحبت کردن به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه برای پیداکردن شغل و مشارکت در اجتماع مزیت به‌حساب می‌آید.

مهارت‌های زبانی برای اشتغال در کانادا

حتی اگر از مهارت‌های زبانی انگلیسی و فرانسوی موردنیاز برای مهاجرت به کشور کانادا برخوردار باشید، ممکن است این مهارت‌ها برای اشتغال به حرفه موردنظرتان به اندازه کافی مناسب نباشند.

بسیاری از مشاغل و معاملات تحت‌نظارت مستلزم تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی و برخورداری از دانش قوی در زمینه زبان مرتبط با کار است. تسلط به یک زبان شامل درک عبارات و اصطلاحات مورداستفاده است که بعضی از آن‌ها منحصر به کشور کانادا هستند.

مطمئن شوید که در کار یا حرفه خود مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی یا فرانسه را دارید. در صورت لزوم، با سازمان های آموزش زبان در کانادا تماس بگیرید تا درباره انواع آزمون‌های مهارت زبان که در ارزیابی یا سنجش شما مورداستفاده قرار می‌گیرد، اطلاعاتی کسب کنید.

یادگیری مهارت‌های زبانی از زمانی‌که هنوز درکشور اصلی‌تان هستید آغاز کنید چراکه به محض ورود به کانادا به این مهارت نیاز خواهید داشت.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz