درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

زمستان در کانادا (۱)

زمستان در کانادا (۱)

در این مطلب با شرایط آب و هوایی کانادا در زمستان ، چگونه اخت پیدا کردن با آن و رانندگی در شرایط نامناسب آب و هوایی را به شما نشان خواهیم داد .

زمستان در کانادا می تواند بسیار خشن باشد و درجه هوای آن به انجماد برسد ، سرمای زمستانی کانادا از ماه نوامبر تا اواخر مارس به طول می انجامد و این طبیعت معمول کاناداست که در تمام طول زمستان زمین پوشیده از برف  باشد .

سختی زمستان بسته به استانی دارد که در آن زندگی می کنید برای مثال بریتیش کلمبیا (ونکوور) سرما نسبتا خفیف است و دما بالای صفر درجه می باشد و به طور کلی باران بیشتر از برف می بارد . با این حال مرکز و شمال کانادا زمستان بسیار سختی دارد که دما زیر نقطه ی انجماد و در اکثر مواقع برف می بارد

آب و هوا کانادا

به غیر از دمای بسیار سرد ، بارش برف سنگین ، کولاک ، تگرگ و بادبالا از خطرات معمول در طول زمستان کاناداست . این توصیه مدام در کانادا گفته می شود که قبل از خارج شدن از خانه حتما آب و هوا را چک کنید . کانال های تلویزیونی و رادیویی بسیاری به اخبار و آب و هوا اختصاص داده شده است .

لباس مناسب پوشیدن در دمای انجماد

از لباس های چند لایه استفاده کنید و یک لایه لباس ضد آب بر روی همه ی آن ها بپوشید . بهترین لباس های زمستانی را می توانید  در کانادا خریداری نمایید زیرا که این لباس ها مخصوص آب و هوای کانادا ساخته شده است

حتما از چکمه استفاده کنید : چکمه باید دارای مچبند با عاج های بلند در کف آن باشد ، از چکمه هایی که داخل آن از پشم ساخته شده است استفاده کنید.

به وسیله ی شال ، کلاه و روسری حتما خود را بپوشانید زیرا که سرما از دهن و بینی وارد ریه می شود


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz