درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

زیباترین ساحل های اروپا

زیباترین ساحل های اروپا

بر اساس تحقیق های انجام شده و بررسی های گردشگران اروپا بر بیست و یک هزار سواحل این قاره ی زیبا سواحل قبرس در رتبه ی اول قرار گرفته اند. در ادامه ی این مطلب با این سواحل زیبا آشنا شوید.

بنا بر گزارشی که توسط آژانس محیط زیست اروپا ارائه شده است ، قبرس بخاطر کیفیت بسیار بالای سواحلش ، در جایگاه اول جدول رده بندی مناطق ساحلی اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

طبق گزارش منتشرشده در وب سایت رسمی کمیسیون اروپا ، در سال ۲۰۱۰ صد در صد از سواحل قبرس درسطح ” عالی ” قرار داشتند.

بعد از قبرس ، کرواسی با ۹۷.۳ درصد ، مالتا با ۹۵.۴ درصد ، ایرلند ۹۰.۱ ، بلغارستان با ۸۵.۱ درصد ، پرتغال با۸۳.۹ درصد ، فنلاند با ۸۳.۸ درصد ، انگلستان با ۸۱.۷ درصد و لتونی با ۸۰.۹ درصد به ترتیب در رده های بعدی این جدول رده بندی قرار گرفتند.

این نتایج بر اساس نمونه هایی که بطور منظم از ۲۱ هزار منطقه ساحلی در سراسر اروپا تهیه شده است ، بدست آمده اند.

آژانس محیط زیست اروپا ، از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تقاضا کرده است که برای بهبود کیفیت آبها و سواحل در سراسر اروپا ، اقدامات بیشتری انجام دهند.

منبع: پرتال آفتاب


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz