درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ساحل سانسِت دبی

ساحل سانسِت دبی

ساحل سانسِت دبی نزدیک مرکز تجاری سانسِت در جمیرا واقع شده است. این پارک زیبا می تواند مکانی برای استراحت شما مسافران تور دبی باشد چرا که می توانید خلیج عربی زیبا، خورشید و ماسه ها را نگاه کنید. پارک سانسِت محل تنها ساکت و آرام در نزدیکی ساحل است و همچنین یکی از  وسیع ترین  سواحل دبی می باشد.

این پارک آرامش بخش برای قدم زدن زمان مناسب است مخصوصا اگر خورشید در حال غروب باشد. این پارک که دارای منظره زیبای برج العرب می باشد، شما را دعوت می کند تا موج های جادویی که با خور دبی که در نزدیکی هتل جمیرا بیچ  است بازی می کند و به آن ضربه می زند را تماشا کنید. در این پارک امکاناتی نظیر رخت کن و زمین بازی که بازدید کنندگان را سرگرم می کند وجود دارد.

برای علاقه مندان به موج سواری این امکان وجود دارد که می توانند به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشند. همچنین می توانید به آرامی بنشینید و در آرامش کایت سواران را نگاه کنید که شاهکار خود را به نمایش می گذارند.

به دلیل آرام بودن مکان، شما در این پارک آبی می توانید به ماهیگیری، کایت سواری، موج سواری و غیره بپردازید. همچنین این ساحل برای خواندن کتاب نیز مناسب است.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz