درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ساده سازی روند اخذ ویزای استرالیا

ساده سازی روند اخذ ویزای استرالیا

تاریخ انتشار خبر: ۵ دسامبر سال ۲۰۱۵

دولت منطقه شمالی استرالیا از دولت فدرال این کشور درخواست کرده است که روند ارزیابی و درخواست ویزا را آسان‌تر سازد. علاوه بر این، دولت منطقه شمالی استرالیا خواستار کاهش هزینه‌های ویزای کاری هالیدی، بازبینی آستانه معاف از مالیات و افزایش محدودیت سنی برای متقاضیان ویزا است.

در گزارش ارائه شده به پارلمان استرالیا، نخست وزیر، آدام گیلز بیان کرد: ” کاهش تعداد کارگرن بریتانیایی و مسافران ملل دیگر یگی از بزرگترین نگرانی‌هایی است که منطقه شمال استرالیا با آن مواجه است. مطمئنا، افزایش هزینه بر ویزای کاری هالیدی، تاثیر قابل‌توجهی برانتخاب کشور استرالیا به عنوان مقصد مسافران دارد”.

آقای گیلز اضافه‌کرد: حیرت‌انگیز است که درزمانی که کشورهای رقیب، مثل کشور کانادا، هزینه‌های ویزای کاری هالیدی را کاهش می‌دهند، استرالیا در پشت پرده برای “جبران هزینه‌ها”، نرخ ویزا را افزایش می‌دهد.

دین جانستون، مدیر مونسون، بیان کرد که کارگرانی با ویزای کاری هالیدی نیمی از کارمندان او را تشکیل می‌دهند. با این‌حال، این تقاضاهای شغلی برای کار در این شرکت کاهش قابل‌توجهی داشته است.

آقای جانستون بیان کرد که: معمولا، شما افرادی را استخدام می‌کنید که رزومه (CV) ارائه می‌دهند. عدم استخدام نیروی کار جدید فشارکار کارمندان موجود را افزایش می‌دهد و دردسر یافتن جایگزین برای کارمندان بیمار یا در مرخصی استعلاجی را سخت‌تر می‌سازد.

ژانت مک‌الوی، یکی از کارفرمایان استرالیایی در ادامه بیان کرد که، اگر این موضوع برای کارگران بریتانیایی و دیگر اتباع اهمیتی نداشته باشد، ما باید از کسب‌وکار دست بکشیم، مهاجران افرادی فوق‌العاده برای کسب‌وکار هستند، زیرا این افراد درحال سفر هستند و شخصیتی شاد و سرمست دارند که به افراد محلی نشاط می‌بخشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz