درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سالن اپرا ارمنستان

سالن اپرا ارمنستان

سالن اپرای ایروان به صورت رسمی در  ۲۰ ژانویه سال ۱۹۳۳ افتتاح شد. این بنا توسط معمار معروف ارمنی الکساندر تامانیان با دو سالن مجزای کنسرت به نام های سالن آرام خاچاتوریان با گنجایش ۱۴۰۰ نفر و سالن کنسرت و باله الکساندر اسپینریان با گنجایش ۱۲۰۰ نفر طراحی و ساخته شد. این سالن در دهمین سالگرد برپایی حکومت کمونیستی در ایروان و با افتتاحیه اپرای الماست، اثری از الکساندر اسپینریان کار خود را رسما آغاز کرد.

این بنا سپس در سال ۱۹۳۹ تحت بازسازی قرار گرفت و پروسه نوسازی تا سال ۱۹۵۳ ادامه یافت. افتتاح این سالن سهم بزرگی در شکوفایی هنر باله و اپرا در ارمنستان داشته است و تا کنون بیش از ۲۰۰ اپرا و باله از گروه های ارمنی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، آمریکایی، یونانی و… را پذیرا بوده است.

هزینه هر بلیط حدود ۴ پوند می باشد. این سالن در خیابان تامانیان قرار دارد.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz