درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سال نو در لندن

سال نو در لندن

اگر شما هم برای سال نو میلادی جدید قصد مسافرت به یک کشور دیگر را دارید، انگلستان ولندن می تواند گزینه مناسبی برای سفر باشد. آتش بازی های دیدنی و جذاب، جشن ها و قایق های تفریحی و سرگرمی های فراوانی در این شهر

  • فستیوال غذا و نوشیدنی

لندن یکی از ملل ها با فرهنگ های غذایی بسیار متنوع می باشد پس فستیوال های غذا و نوشیدنی در ایام تعطیلات سال نو را از دست ندهید. از غذاهای اصلی گرفته تا میان وعده های مختلف در این فستیوال می توانید غذای مورد علاقه خود را پیدا کنید. شامپاین های مختلف در رستوران ها، بارها و کافه ها در سال نو میلادی پیدا می شود. از میخانه ها تا بارهای محلی، همه جا شلوغ است و شما می توانید ایام خوشی را در آن ها داشته باشید.

  • شب های کمدین

لندن هر ساله میزبان کمدین های زیادی مانند مایک کان(Mike Gunn) ، یان سانگ (Ian Stone)و شان کالینز (Sean Collins) در ایام سال نو میلادی می باشد. گروه های کمدین نیز در این مراسم حضور دارند مانند the Top Secret Comedy Club و Monkey Business Kentish Town. هزینه غذا نیز شامل بلیط ورودی می شود و شما می توانید تا پایان شب سال نو میلادی بخندید.

  • نمایش آتش بازی در لندن

اگر شما نیز عاشق نمایش های بزرگ آتش بازی هستید، جشن های آتش بازی در لندن را از دست ندهید. هر ساله بیش از ۲۵۰۰۰۰ نفر از ۳ ساعت پیش از نیمه شب برای این فستیوال در لندن جمع می شوند. مسافران نیز این شانس را دارند که در این مراسم دوستان جدیدی پیدا کنند و با افراد محلی گپ بزنند. در کنار مراسم آتش بازی می توانید از موزیک های زنده نیز لذت ببرید.

  • مهمانی IceBar

این مهمانی هر ساله در لندن در محلی که تمام دیوارها و مبلمان از یخ ساخته شده است، برگزار می شود. افراد زیادی از سرتاسر جهان برای پایین نگه داشتن دمای هوا در ۵- درجه به این مکان می آیند. اگر تمایل به گذراندن اوقاتی خوش در این مهمانی های یخی هستید حتما لباس و کلاه گرم فراموش نکنید. یکی از جاذبه های این مهمانی این است که مسئولان نزدیک به ۶ ماه برای آن تلاش می کنند تا برای این شب تماشایی آماده شود.

  • مهمانی در قایق های عجیب

لندن برای تورهای مهمانی روی قایق و کشتی ها بسیار معروف است. در شب سال نو میلادی شما می توانید از این تورها که بر روی قایق های متعدد بر روی رودخانه تیمز (Thames) برگزار می شود، استفاده نمایید. خیلی از این تورها سرتاسر مسیر رودخانه را طی می کنند و شما می توانید مکان های مشهور شهر لندن مانند بیگ بن (Big Ben)، پل آلبرت (Albert Bridge)، پل چلسی (Chelsea Bridge) و پل پیاده هزاره (Millennium Footbridge) را ببینید. اگر به دنبال رزرو کردن تور برای سال نو میلادی هستید به دنبال توری باشید که تمامی امکاناتی که شما برای مهمانی شب سال نو میلادی می خواهید داشته باشد. خیلی از کشتی های تفریحی طبقات مختلف برای رقص، سالن های رستوران و بار دارند. شما می توانید قایق هایی با انواع و اقسام خوراکی ها و موزیک از آهنگ هایی پرانرژی برای رقص و پایکوبی گرفته تا مویسقی های ملایم عاشقانه  پیدا کنید.

مطمئنا لندن مکان مناسبی برای جشن ها و مراسم شب سال نو میلادی خواهد بود و شما می توانید خاطره ای به یاد ماندنی با خود و دوستانتان را در آن جا تجربه کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz