درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ساین هتل هیلتون ارمنستان

ساین هتل هیلتون ارمنستان

استخر؛ سونا، باشگاه بدنسازی، حمام فنلاندی و اسپا… ساین هتل نوید اقامتی آرامش بخش  و دلپذیر را به مسافران خود می دهد. این هتل با ۱۷۶ اتاق، ۲ بار، یک رستوران و ۶ اتاق همایش و امکانات فوق العاده ای که برای سلامت و رفاه مسافرین در نظر گرفته و تمام تلاش هتل بر آسایش و راحتی مسافران متمرکز  شده و همین امر ساین هتل- هیلتون را در میان تمام هتل های چهار ستاره ایروان متمایز ساخته است.

با وجود قرار داشتن در محدوده مرکزی شهر، اتاق های هتل وسعت خوبی دارند، ظاهر مدرن اتاق ها و ترکیب رنگ های سفید و قهوه ای/ سفید و آبی حسی از آرامش و تازگی به مسافران می دهد و چیدمان مناسب و کمد های دیواری فضای کافی برای قرار دادن وسایل را در خود دارند.

دوش های آب پر فشار و یا جکوزی در برخی اتاق ها حمامی لذت بخش را برای مسافران به ارمغان می آورد. کیفیت رستوران هتل به راستی عالی است  و رفتار و نحوه خدمات رسانی کارکنان در حد عالی است که در بیشتر نظرات مسافران به چشم می خورد.

هتل برای راحتی والدینی که همراه فرزندان خود سفر می کنند اتاق های خانوادگی برای راحتی تمام اعضای خانواده امکانات کافی در اختیار مسافرین قرار داده و هتل خدمات نگهداری از کودکان را نیز در لیست خدمات خود قرار داده است.

اگرچه هزینه اقامت در این هتل از دیگر هتل ها در گروه هتل های چهار ستاره بیشتر است اما امکانات هتل و نحوه خدمات رسانی  کارمندان و محیط شاد و دلپذیر هتل رضایت شما را کاملا جلب می نماید.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz