درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سفارت بریتانیا در ایروان

سفارت بریتانیا در ایروان

سفارت بریتانیا در خیابان مارشال باغرامیان واقع شده است. این سفارت از روزهای دوشنبه تا جمعه ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر آماده پاسخگویی به متقاضیان است. با این وجود متقاضیان ویزا می بایست برای ثبت درخواست های خود به دفتر تل پرفورمنس در هتل ماریوت واقع در میدان جمهوری مراجعه و انگشت نگاری و تحویل مدارک خود را انجام دهند. پروسه پاسخگویی به درخواست ها بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری در نوسان است.

با این وجود درخواست ویزا از ایروان را به دو ولیل به مسافران توصیه نمی کنیم: اول اینکه کنسول آشنایی کافی با مدارک متقاضیان ایرانی ندارد و همین امر موجب رد شدن درخواست های ویزا می شود. دلیل دوم اینکه برای استفاده از خدمات تل پرفورمنس می باست مبلغ ۵۹ پوند علاوه بر هزینه عادی ویزا پرداخت نمایند که چندان توجیه پذیر نیست.

تعطیلات سفارت:

۱ ژانویه= روز سال نو

۶ ژانویه= روز کریسمس

۹ مارچ= روز بین المللی زنان

۳ آوریل= آدینه نیک

۶ آوریل= تعطیلات عید پاک

۲۴ آوریل= سالروز کشتار ارامنه

۲۲ می= روز تولد ملکه

۲۵ می= تعطیلات بهاره

۲۶ جولای= سالروز تصویب قانون اساسی

۲۱ سپتامبر= روز استقلال

۲۴ دسامبر= تعطیلات کریسمس

۲۵ دسامبر= روز کریسمس

۲۸ دسامبر= باکسینگ دی

۳۱ دسامبر= تعطیلات سال نو

شماره تماس سفارت:

+۳۷۴ ۱۰ ۲۶۴۳۰۱


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz