درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

اگر اهل طبیعت هستید و سفر های ماجراجویانه به نقاط مختلف از جمله علایق شماست این مکان های بکر و زیبا را از دست ندهید.

چه جز کسانی باشید که به تازگی به گروه افراد اهل سفر و ماجراجویی پیوسته اند باشید و چه جز کسانی باشید که مدت ها است به سفر می پردازید همیشه جایی به عنوان مقصد برای شما وجود دارد که بتواند عطش ماجراجویی و طبیعت گردی را در شما برطرف کند.

از گشت زنی بر روی دامنه کوه ها گرفته تا جستجو در اعماق دریا، در ادامه به معرفی مناطق و مکان هایی می پردازیم که بسیار برای افراد اهل طبیعت و ماجراجویی خوشایند خواهد بود.
۱- سفر با اسب در مغولستان

دشت های باز، کوه های سر به فلک کشیده و طبیعت دست نخورده – مگر علاقه مندان به طبیعت چه چیز دیگری می خواهند؟ گشت زنی دردشت های کشوری که به واسطه چنگیزخان مغول معروف شد و به روش کاملا سنتی بر روی اسب یکی از لذت بخش ترین سفرهایی است که هر ماجراجویی باید یک بار آن را امتحان کند.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۲- دوچرخه سواری در جاده مرگ بولیوی

این جاده که بخشی از جنگل های بارانی آمازون را به پایتخت این کشور متصل می کند ۶۵ کیلومتر طول دارد و برای کسانی که به حرکت و دوچرخه سواری در این مسیر می پردازند نمای فوق العاده ای به همراه خواهد داشت. مسیر دوچرخه سواری این جاده طولانی است اما ارزش دید فوق العاده جنگل را دارد.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۳- مسیر اینکا

یکی از معروفترین مسیرهای پیاده روی، مسیر اینکا به طول ۴۳ کیلومتر است که به ماچو پیچو، شهر گمشده اینکا منتهی می شود. ترکیب صحنه های فوق العاده و معماری دراماتیک و باستانی به طور قطع نظر هر علاقه مند به طبیعت و ماجراجویی را به خود جلب می کند.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۴- سقوط آزاد از ریو دوژانیرو

با برگزاری جام جهانی در آینده نزدیک و برگزاری المپیک تابستانی در سال ۲۰۱۶، برزیل بدون شک یکی از مقاصد توریست ها و جهان گردان خواهد بود. یکی از بهترین روش ها برای دیدن شهر ریو دژانیرو از نمای بالا است. افراد با پریدن از هواپیما و سقوط آزاد بر روی این شهر تجربه فوق العاده ای را خواهند داشت.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۵- کاوش قطب شمال

یکی از مقصد های خاص برای علاقه مندان به ماجراجویی و طبیعت گردی قطب شمال است. اگر شما هم علاقه مند به دیدن و کاوش این سرزمین بکر و خاص هستید بهتر است عجله کنید. زیرا گرم شدن بیش از حد زمین ممکن است این فرصت را از شما بگیرد.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۶- فتح قله کلیمانجارو

بلندترین قله افریقا کلیمانجارو به در دسترس بودن مشهور است. البته بالا رفتن از این کوه کار ساده ای نیست اما این سفر چند روزه برای کسانی که خیلی حرفه ای نیز نیستند امکان پذیر است.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۷- پیاده روی در قله های آتشفشانی پارک ملی تانگاریو

این مجموعه که به واسطه فیلم ارباب حلقه هامحبوب شد دلیلی بر وجود مناظر بکر و زیبا در کشور نیوزلند است. مناظر طبیعی بسیار زیبا و چشم نوازی در پارک ملی تانگاریو وجود دارد که دیدن آن علاقه مندان به طبیعت را بسیار وسوسه خواهد کرد.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۸- سورتمه سواری در آلاسکا

در یکی از دور افتاده ترین نقاط امریکا، آلاسکا، یک فرصت عالی را برای افراد علاقه مند به ماجراجویی بر روی زمین های پوشیده از برف و یخ است. به همراه یک تور سورتمه سواری می توانید تجربه جدیدی از سواری را بر روی این منطقه بکر داشته باشید.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

۹- قایق سواری در گرین لند

کمتر از ۶۰ هزار نفر در این سرزمین زندگی می کنند که باعث می شود گرین لند به یکی از بکرترین و محبوب ترین جاذبه های گردشگری تبدیل شود. این سفر ماجراجویانه با هلیکوپتر سواری و کایاک سواری ادامه پیدا می کند. سکوت و زیبایی صحنه های پوشیده ار یخ و برف ارزش وقت و پولی که صرف این سفر ماجراجویانه می شود را دارد.

سفرهایی تفریحی برای افراد ماجراجو

Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz