درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سفری ارزان به لندن داشته باشید(۲)

سفری ارزان به لندن داشته باشید(۲)

سفری ارزان به لندن داشته باشید(۲)

همان طور که در قسمت قبل راجع به راه های ارزان تر شدن سفر به لندن نکاتی را بیان کردیم، اقامت در خوابگاه ها، انتخاب محله ای مناسب برای اقامت، استفاده از کارت های اعتباری برای حمل و نقل عمومی و همچنین بازدید از موزه ها و مکان های توریستی رایگان در شهر زیبای لندن به شما کمک زیادی خواهد کرد تا پول کمتری برای سفر خود هزینه کنید. در ادامه به نکات مفید دیگری نیز اشاره خواهیم نمود:

–           استفاده از تورهای پیاده به جای تورهای اتوبوس

اگر برای بازدید از لندن در حال گردش در شهر باشید در قسمت های توریستی مختلف حتما به تورهای مختلف اتوبوسی بر خواهید خورد که قیمت های بالایی هم دارند. علاوه بر قیمت های بالای آن ها، این تورها بسیار کسل کننده نیز می باشند. بیشتر آن ها توضیحات مربوط به آن منطقه گردشگری را برای بازدیدکنندگان ضبط کرده اند. حتی اگر فردی برای توضیحات زنده در اتوبوس وجود داشته باشد به خاطر تعداد زیاد این اتوبوس ها و ترافیک زیاد شما بیشتر دریایی از ماشین ها و دیگر اتوبوس ها را خواهید دید.

اما پیشنهاد ما برای شما استفاده از تورهای پیاده است. در لندن تعداد زیادی از این نوع تورها وجود دارد که راهنمای تورها اکثرا محلی هایی می باشند که با منطقه آشنایی کامل دارند. همچنین شرکت های زیادی نیز تورهای پیاده در مناطق توریستی برگزار می کنند که گشت و گذار در شهر را برای شما جذاب تر خواهند کرد. پس با استفاده از این تورهای پیاده هم می توانید از گردش در شهر لذت بیشتری ببرید و هم از هزینه های خود کم کنید.

           برای صرف غذا به منطقه شهری دقت کنید

علاوه بر نکات بالا در مورد ارزان تر کردن سفر خود به لندن، یکی دیگر از موارد انتخاب رستوران مناسب برای صرف غذا می باشد. هزینه غذای شما بستگی به این دارد که در چه منطقه و چه رستورانی تصمیم دارید غذا میل کنید. اگر می خواهید هزینه های غذای خود را نیز کم کنید سعی کنید به مناطق و رستوران هایی بروید که بیشتر افراد شاغل و محلی به آن جا می روند. در لندن از این دسته مناطق زیاد وجود دارد.

پس برای این که غذای ارزان تری پیدا کنید به مناطق غیر توریستی بروید تا پول بیشتری برای باقی هزینه های سفرتان بتوانید پس انداز کنید.

–           نوشیدن ارزان تر فقط نیاز به کمی برنامه ریزی دارد

باز هم تکرار می کنیم که انتخاب منطقه در کم کردن هزینه های سفر به لندن بسیار مهم است به طوری که با انتخاب نکردن مناطق توریستی در حجم زیادی از پول خود را می توانید صرفه جویی کنید. اگر تمایل به نوشیدن دارید تنها چند قدم پیاده روی کنید و از منطقه توریستی دور شوید تا در کنار هتل های ۴ ستاره مکان های خوب با قیمت ارزان پیدا کنید. حتی اگر به دنبال راهی ارزان تر برای نوشیدن هستید باید بدانید که در اکثر سوپرمارکت های لندن می توانید آن ها را با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید چون دولت بیشتر مردم را تشویق به نوشیدن در خانه های خودشان می کند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

ترتیب :   جدیدترین | قدیمی ترین | دارای بیشترین آرا
omid
میهمان
بهمن ۱۰, ۱۳۹۴ ۱۸:۱۱

چطور از سفارت وقت بگیرم

محمد امینی
ادمین
محمد امینی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۴ ۱۳:۵۲

سلام 

کدام سفارت منظورتون هست؟

wpDiscuz