درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سه جاذبه حیرت انگیز در دبی

سه جاذبه حیرت انگیز در دبی

دبی یکی از شهر های با جاذبه های گردشگری بسیار شگفت انگیز و زیبا می باشد. در این شهر بیابانی می توانید چیز های غیر ممکن زیادی ببینید که ممکن شده اند. در اینجا چند جاذبه گردشگری که مسافران تور دبی از آن دیدن می کنند را برایتان شرح دهیم:

  1. آکواریوم دبی

این آکواریوم زیبا دارای ۱۰ میلیون لیتر آب و بیش از ۳۳۰۰۰ نوع جانور آبزی را در خود جای داده است و یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان می باشد. طول این آکواریوم ۵۰ متر و عرض آن ۲۰ متر می باشد به طوری که می توانید با قایق روی آب حرکت کنید. در این آکواریوم می توانید  حیوانات بسیاری مانند: اختاپوسهای بزرگ دریایی، کروکودیل ها، سمورهای آبی، شیر ماهی، اسب آبی و دیگر حیوانات دریایی  را ببینید.

  1. ساحل کایت

ساحل کایت دبی برای کسانی که علاقهمند به تفریحاتی مانند کایت سواری، موج سواری، والیبال ساحلی، فوتبال و دیگر بازی ها می باشند، بسیار ایده آل و هیجان انگیز خواهد بود. این ساحل دارای شن های براق و آب زلال است. این مکان برای دوستداران ورزش های آبی بسیار جالب خواهد بود. به ساحل کایت ساحل همدان نیز گفته می شود. پس از فعالیت و لذت بردن از ورزش های آبی، حتما زیر سایه درختان بنشینید و خستگی را از بدن خود بیرون کنید. همچنین می توانید از منظره زیبای برج العرب لذت ببرید. این ساحل بسیار تمیز است و دارای حمام، سرویس بهداشتی و رختکن پاکیزه با تمام امکانات می باشد. علاقه مندان به پیاده روی می توانند در فضای ۵ کیلومتری ساحل کایت پیاده روی کنند. در زمان پیاده روی پیشنهاد می کنیم گرفتن عکس سلفی را فراموش نکنید. عکس را طوری بگیرید که نمای برج العرب حتما معلوم شود. ورودی این ساحل رایگان بوده و ساعت کاری ساحل کایت، از طلوع خورشید تا غروب خورشید می باشد. همچنین دقت کنید که در روز های جمعه و شنبه، ساحل کایت بسیار شلوغ خواهد شد.

  1. تاج عرب دبی

این تاج مانند تاج محل هند طراحی شده با این تفاوت که این امارت چندین برابر بزرگ تر از امارت هند است. در این مجموعه آپارتمان ها و مراکز تجاری بزرگ ساخته شده و سبک ساختمان آن نیز مانند زمان مغول طراحی شده است. این بنا یکی از دیدنی ترین جاذبه های توریستی دبی است که مسافران تور دبی می توانند در سفر خود به این شهر از آن بازدید


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz