درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سوالات متداول درباره ویزای کانادا

سوالات متداول درباره ویزای کانادا

درصورت ردشدن درخواست ویزا چه باید کرد؟

اگر درخواست ویزای اقامت موقت شما رد شود، هیچ روند تجدیدنظر رسمی وجود ندارد.

اگر تمایل داشته باشید که مجددا درخواست ویزا دهید، تنها درصورتی این‌کار را انجام دهید که شرایط‌تان به‌طور جدی تغییر کرده است یا اطلاعات قابل‌توجه جدیدی برای ارائه دارید.

اگر در هنگام سفر به کشور کانادا بیمار شوم یا دچار سانحه شوم، آیا دولت کانادا هزینه معالجه مرا می‌پردازد؟

کشور کانادا هزینه بیمارستان یا خدمات پزشکی مسافران را نمی‌پردازد. پیش از ورود به کشور کانادا باید برای پوشش هزینه‌های پزشکی، بیمه درمانی تهیه کنید.

مجوز الکترونیک سفر (eTA) چیست؟

مجوز الکترونیک سفر (eTA) از الزامات ورودی جدید برای اتباع خارجه معاف از ویزا است که به‌صورت هوایی به کشور کانادا سفر می‌کنند. این شرط ورودی از ۱۵ مارچ سال ۲۰۱۶ اجباری خواهد شد. مجوز الکترونیک سفر اجازه می‌دهد تا کانادا پیش از رسیدن مسافران به این کشور، آن‌ها را شناسایی کند. این مجوز با پاسپورت شما ارتباط الکترونیک دارد و به مدت پنج سال یا تازمان انقضای پاسپورت‌تان اعتبار دارد.

چگونه می‌توانم به یکی از اعضای خانواده یا دوستانم کمک کنم تا درخواست سفر به کشورکانادا بدهد؟

هرکسی که به کشور کانادا سفر می‌کند باید از خارج از کشور کانادا درخواست بدهد. دوست یا اعضای خانواده شما ابتدا باید بررسی کنند که به ویزا نیاز دارند یا به اجازه الکترونیک سفر (eTA).

از مارچ سال ۲۰۱۶، اجازه الکترونیک سفر (eTA) برای اتباع خارجی معاف از ویزا که به‌صورت هوایی وارد کشور کانادا می‌شوند، اجباری می‌گردد. اگر دوست یا اعضای خانواده شما به اجازه الکترونیک سفر (eTA) نیاز دارند، باید به‌صورت آنلاین درخواست بدهند.

اگر دوست یا اعضای خانواده شما به ویزا نیاز دارند، می‌توانند به‌صورت آنلاین یا کاغذی درخواست دهند. متصدی صدور ویزا این درخواست را بررسی خواهدکرد و درمورد صدور ویزا تصمیم‌گیری می‌نماید.

شما باید برای پشتیبانی از درخواست ویزای دوست یا اعضای‌خانواده خود دعوت‌نامه ارائه دهید. دعوت‌نامه نشان می‌دهد که چگونه به آن فرد کمک خواهید کرد. برای مثال، شما پیشنهاد می‌کنید که هزینه اقامت یا بلیط هواپیما فرد را پرداخت کنید. دعوت‌نامه می‌تواند مفید باشد اما تضمینی برای دریافت ویزا نخواهد بود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz