درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سوال های متداول مهاجرت کانادا

سوال های متداول مهاجرت کانادا

این برنامه جدید ترین قانون مهاجرتی است که برای مهاجرانی تهیه شده است که میخواهند در ارز ۶ ماه به کانادا مهاجرت کنند…

–          اکسپرس انتری چیست و چگونه کار می کند؟

این برنامه جدید ترین قانون مهاجرتی است که برای مهاجرانی تهیه شده است که میخواهند در ارز ۶ ماه به کانادا مهاجرت کنند.

–          از چه راه هایی می توان از این برنامه استفاده کرد؟

مهاجرت کارکنان ماهر، مهاجرت تخصصی و مهاجرت تجربه کانادایی

کسانی که این مهارت ها را دارند، از طریق بانک متقاضیان که به آن پول اکسپرس انتری گفته می شود انتخاب می شوند.

–          این برنامه تا چه اندازه برای کانادا سودمند است؟

اتوا یک برنامه مهاجرت اقتصادی را ترتیب داده که احتیاجات کشور مرتبط با اقتصاد و بازار کشور خود را تضمین می کند. همچنین با به وجود آمدن سیستم سی آی سی، پرونده ها به سرعت پردازش شده و قابلیت کار و بازار کشور را بهبود می بخشد.

–          چه طرحی برای برنامه اسکپرس انتری مشخص شده است؟

این برنامه برای مهاجرت کارکنان ماهر، مهاجرت تخصصی و مهاجرت تجربه کانادایی کاربرد دارد. همچنین استان ها و دیگر نواحی کانادا هم می توانند متقاضیان خود را از راه اکسپرس انتری انتخاب کنند.

–          آیا این برنامه طرح مهاجرتی بهتری در مقایسه با دیگر بنامه ها میباشد؟

خیر. این برنامه برنامه های دیگر را بروز رسانی و تعویض نمیکند. این برنامه فقط به سی آی سی کمک می کند تا پرونده های متقاضیانی که از طریق مهاجرت کاری وارد کانادا میشوند را در یک بانک پردازش کند.

–          آیا حتما نیاز به داشتن یک قرارداد کاری میباشد تا یک مکان در اکسپرس انتری پیدا کنیم؟

در صورتی که دارای هر یک از طرح های برنامه مهاجرت اقتصادی باشید، پروفایل شما به بانک اکسپرس انتری ارسال می شود. هرچند در پیشرفت جهت قبولی مهاجرت شما بسیار اهمیت دارد اما نیازی به قرارداد بیمه ای نیست.

–          آیا تعداد کسانی که به بانک اکسپرس انتری داده میشوند محدود است؟

خیر، هیچ محدودیتی جهت ثبت اطلاعات متقاضیان در بانک اکسپرس انتری وجود ندارد. استان ها، کارفرمایان و شرکت های کاریابی می توانند هر متقاضی که احتیاجاتشان را برآورده می کند را انتخاب کنند.

–          آیا کسانی که دارای پیشنهاد کاری میباشند از اولویت بالاتری برخوردارند؟ کسانی که در بانک مشاغل ثبت نام کرده اند می توانند پروفایل خود را بفرستند.

پیشنهادات کاری معمولا توسط ال ام ای ای (LMIA) پشتیبانی میشود که هر کس دارای امتیاز بالاتری باشد انتخاب می شود. کسانی که دارای پیشنهاد کاری نیستند می توانند در بانک مشاغل ثبت نام کرده و خود را به شرکت های کاریابی، کارفرمایان و غیره معرفی کنند.

–          چگونه اقدام به ثبت نام در سیستم اکپرس انتری کنم؟

برای این کار می توانید یک پروفایل در اکسپرس انتری بسازید. در سیستم ارزیابی امتیازات، (Comprehensive Ranking System) شما اطلاعات مربوط به تخصص، تجربه کاری، مهارت در زبان، تحصیل و دیگر مهارت هایی که نقش مهمی در مهاجرت و قبولیتان ایفا می کنند را به اشتراک میگذارید و اگر شرایط اخذ اقامت را داشته باشید، جایی در اکسپرس انتری پیدا خواهید کرد.

–          چه زمانی پروفایل متقاضیان در بانک اکسپرس انتری از بین خواهد رفت؟

پروفایل متقاضیان به مدت ۱ سال اعتبار دارد. دقیقا این تاریخ از زمانی شروع میشود که متقاضی در بانک اکسپرس انتری پذیرفته


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz