درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سکونت موقت بعد از ورود به کانادا

سکونت موقت بعد از ورود به کانادا

یکی از مهمترین مسائل برای کسانی که قصد اقامت در کانادا دارند داشتن مکانی مناسب برای زندگی خود و خانواده ایشان می باشد. داشتن یک سرپناه به صورت دائم و یا موقت از نیاز های اولیه است که برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند گاه باعث نگرانی می شود. توجه داشته باشید که حتما قبل از رفتن به کانادا اطلاعات لازم در این زمینه مانند امکان خرید ملک برای خارجیان، قیمت مسکن، میزان اجاره خانه در منطقه مورد نظرتان، امکان استفاده از وام های مختلف مسکن و … را جمع آوری نمایید.
–    هتل
احتمالا اولین موردی که برای سکنی گزیدن در کانادا به ذهن شما برسد هتل است. بیشتر هتل ها دارای وبسایت می باشند که شما با مراجعه به وبسایت آن ها قبل از سفر می توانید عکس، موقعیت جغرافیایی، قیمت و توضیحات کامل درباره ی سرویس هتل ها را مشاهده نمایید و نسبت به میزان هزینه و نزدیکی به محل مورد نظر شما برای اقامت جهت رزرو اقدامات لازم را انجام دهید.
–    اجاره کردن موقت یک خانه یا آپارتمان
شما می توانید بعد از وارد شدن به کانادا مکانی برای اقامت موقت خود اجاره نمایید تا زمانی که بتوانید خانه و یا آپارتمانی برای اجاره و یا خرید پیدا کنید. همان طور که گفته شد می توانید از هتل ها استفاده نمایید. اما در صورتی که فکر می کنید مدت زمان بیشتری برای یافتن خانه نیاز دارید از خانه های موقت استفاده نمایید. بهتر است اگر هنوز وسیله های منزل خود را خریداری نکرده اید و یا منتظر رسیدن وسایل خود هستید یک خانه مبله اجاره کنید تا از مشکلاتتان کاسته شود.
–    اقامت در خانه یکی از دوستان و یا بستگان
بی شک این مورد می تواند گاه بهترین گزینه باشد چون در این صورت با کمک دوستان و بستگان آشنا به محیط کانادا، راحت تر می توانید مکان مناسب برای زندگی خود را بیابید.
–    اجاره یک اتاق
در کانادا بعضی از افراد اتاق هایی را به صورت انفرادی به مردم اجاره می دهند. این گزینه نیز می تواند به صورت موقت محل اسکان مناسبی برای شما باشد.

بعد از ورود به کانادا نسبت به مکان اقامت شما ممکن است محل های دیگری نیز برای سکونت موقت شما وجود داشته باشد. در این زمینه می توانید با مشاوران ایران آنکارا قبل از سفر خود مشاوره نمایید تا دیگر نگرانی بابت سکونت خود در کانادا نداشته باشید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz