درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سیاست جدید کانادا

سیاست جدید کانادا

جاستین ترودو رهبر حزب لیبرال و نخست وزیر کانادا گفت: «بسیاری از شما از اینکه کانادا چهره سازنده و مهربانش را در ده سال گذشته در جهان از دست داده است نگران بودید. اکنون من پیام ساده ای برای شما داردم. به نمایندگی از ۳۵ میلیون کانادایی می گویم: ما برگشته ایم تا آن تصویر را تغییر دهیم.»

بر اساس اتفاق، ترودو در قدم اول در خارج از کشور قادر خواهد بود سبک و سیاق سیاست هایش را به نمایش بگذارد و شرکایش را از تغییر دیپلماسی کانادا مطئمن سازد.

او در اولین سفر خارجی خود، ۱۵ نوامبر در اجلاس سران گروه بیست در ترکیه حاضر می شود و بعد در فیلیپین در اجلاس سازمان همکاری های اقتصادی آسیا- اقیانوسیه (اپک) شرکت خواهد کرد. بعد از آن برای حضور در اجلاس کشورهای مشترک المنافع به مالت می رود و دست آخر در اجلاس تغییرات اقلیمی در پاریس وی خواهد توانست تغییر سیاست های کانادا و بازسازی تصویر کشورش را به نمایش بگذارد. کانادا در سال ۲۰۱۱ از پروتکل کیوتو خارج شد و توجه به پارامترهای محیط زیستی را قربانی بهره برداری از ماسه های نفتی آلبرتا کرد. حال او باید با نخست وزیران ده استان کانادا که توانایی ها و ظرفیت های گسترده ای در این حوزه دارند روبرو شود.

جاستین ترودو می گوید:«من در هفته های آینده با نخست وزیران این استان ها برای تثبیت یک موقعیت قدرتمند برای کانادا تعامل خواهم کرد. مردم آگاهند که دورانی که کانادا اشتیاق کمی برای بازیگر بودن در زمینه تغییرات اقلیمی داشت را پشت سر گذاشته است.»

بعد از بازگشت از سفرهای خارجی، رئیس جدید دولت باید بسرعت به وعده های انتخاباتی خود عمل کند؛ بویژه سیاست کاهش فشار مالیاتی برای طبقات متوسط را به اجرا گذارد. کاهش مالیات برای کسانی که درآمدی بین ۳۱۲۴۹ تا ۸۱۸۳۷ دلار دارند و افزایش مالیات برای افرادی با درآمد بیش از ۱۸۳۰۸۱ دلار، از وعده های انتخاباتی اوست.

نخست وزیر همچنین باید بسرعت دست به اصلاح قانون ضد تروریسم بزند که در بهار گذشته و در پی حملات تروریستی اسلامگرایان افراطی در سال ۲۰۱۴ توسط محافظه کاران تصویب شده است. این قانون به سرویس های اطلاعاتی اجازه می دهد وارد حوزه های خصوصی زندگی شهروندان شوند.

ترودو همچنین وعده پذیرش ۲۵ هزار پناهجوی سوری پیش از ۳۱ دسامبر سال جاری را داده است و فرصت کوتاهی برای فراهم کردن تدارکات و پارامترهای امنیتی مرتبط را دارد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz