درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

سیاست های ویزای دانشجویی و مهاجرت در کانادا و نیوزیلند

سیاست های ویزای دانشجویی و مهاجرت در کانادا و نیوزیلند

سیاست های ویزای دانشجویی و مهاجرت در کانادا و نیوزیلند

دانشجویان بین المللی که به کانادا سفر می کنند لازم نیست درخواست ویزای تحصیلی نمایند مگر این که برنامه شان بیش از ۶ ماه طول بکشد. اما اخذ اجازه تحصیل برای دانشجویان مزایایی هم دارد و از فروردین سال ۱۳۸۵ به آن ها اجازه داده است هنگام تحصیل تا سقف ۲۰ ساعت در هفته، چه داخل محوطه دانشگاه و چه بیرون آن کار پاره وقت داشته باشند. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از موسسات کانادا طبق برنامه اجازه کار پس از تحصیلات، تا دو سال درخواست استخدام دهند.

در سال ۱۳۸۷ تعداد ۱۰۵۷۸۰ درخواست تحصیل از خارج کانادا بررسی شد و ۲۲ درصد درخواست ها رد شد. نرخ عدم پذیرش ها در مناطق مختلف، متفاوت بود و ۱۱ درصد متقاضیان اروپایی و ۳۵ درصد متقاضیان آفریقایی و خاورمیانه ای رد صلاحیت شدند.

دانشجویان بین المللی در نیوزلند که متقاضی تحصیل در دوره های کوتاه تر از ۳ ماه هستند، لازم نیست درخواست اجازه تحصیل بگیرند. دانشجویان بین المللی می توانند حین تحصیل (تمام وقت) در دوره های حداقل شش ماهه، در شرایط خاص تا ۲۰ ساعت در هفته کار پاره وقت داشته باشند. در ماه تیر سال ۱۳۸۶ اصلاحاتی بر دسته بندی مهاجران ماهر انجام شد که به دانشجویان امکان می دهد بابت داشتن صلاحیت برجسته در آموزش عالی نیوزلند یا دو سال تحصیل تمام وقت در این کشور، امیتزاتی دریافت کنند. به علاوه، سال های مورد نیاز برای دریافت امتیاز تجربه کاری در نیوزلند کاهش خواهد یافت و دانشجویان بین المللی مجازند تا سقف دو سال پس از اتمام تحصیل در کشور، درخواست ویزای کاری کنند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz