درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

شش بازار معرکه دبی

شش بازار معرکه دبی

 

در دبی بازار هایی وجود دارد که هر کدام مخصوص به یک محصول می باشد. بازار های یکی از مجتمع های سنتی عربی به شمار می روند و برای شهروندان دبی، بسیار اهمیت دارند.

در این بازار ها مشتریان و مغازه دارانی پیدا می کنید که همه مشغول چانه زدن می باشند.

در این پست به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  1. بازار طلا

این بازار یکی از بهترین و معروف ترین بازار این شهر به شمار می رود که برای بازدید کنندگان تور دبی، یکی از بهترین مکان هاست. برای کسانی که می خواهند جواهرات، سنگ های قیمتی و غیره به عنوان سوغات به فامیل و یا دوستانشان بدهند، بسیار مناسب است. مغازه داران به شما اطمینان می دهند که اجناسشان دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

شش بازار معرکه دبی۲

  1. بازار ادویه

بوی ادویه را دنبال کنید تا به بازار کناری که بازار ادویه نام دارد برسید. با گشتن چند ساعت در این بازار می توانید بهترین و حرفه ای ترین سرآشپزان عربی و محصولاتشان را به راحتی پیدا کنید. حتما از محصولاتی که به عنوان تست به شما می دهند، امتحان کنید و هرچه لازم دارید از این بازار تهیه کنید. محصولات این بازار شامل: تنباکو، مغز ها و آجیل ها، ادویه ها و غیره می باشد.

شش بازار معرکه دبی

  1. بازار عطر

این بازار رو به روی بازار های بالا واقع شده است و همینطور در خیابان دیره قرار دارد. این بازار دارای تمام بو­ها می باشد. عطر، روغن های خاص و غیره را می توانید در این بازار با قیمت های بهتر پیدا کنید. همچنین مغازه داران از اینکه ویال های متفاوت را برای مشتریان آماده کنند بسیار خوشحال می شوند.

شش بازار معرکه دبی۳

  1. نساجی

از بازار عطر فروشی، یک ابرا بگیرید. ابرا یک قالی سنتی دراز است که قسمتی از وسایل نقلیه دبی می باشد. در بر دبی، در ایستگاه های چوبی این بازار، مغازه های کوچکی پیدا می کنید که دارای اجناس زیبایی مانند ابریشم، پارچه های پشمی  و غیره می باشند.در آنجا بگردید و اجناسی که لازم دارید بخرید. به یاد داشته باشید که می توانید در این بازار چانه هم بزنید.در این بازار خیاطانی وجود دارند که لباس های زنانه و مردانه زیبا و با قیمت مناسب می دوزند. می توانید نوع پارچه را انتخاب کنید و برای خود لباس بدوزید.اگر در دبی به مدت یک هفته اقامت کنید خیاطان با توجه به نوع لباس شما، آن ها را آماده می کنند. می توانید برای سوغاتی از لباس های سنتی مردان و زنان عربی استفاده کنید.

شش بازار معرکه دبی۵

  1. بازار البهار

اگر به دنبال لذت بیشتر هستید، کمی آن طرف تر از دبی مال، می توانید بازار البهار را پیدا کنید. این بازار دقیقا تنها وسایل عربی نمی فروشند. در این بازار می توانید روغن های معطر، عطر، جواهرات، لباس ها و بوتیک های مناسب برای خرید و شال فروشی را مشاهده کنید.

شش بازار معرکه دبی۱

در اینجا می توانید از کارت اعتباری نیز استفاده کنید. این بازار بهترین جایی­ست که می توانید از ان سوغاتی بخرید. سوغاتی هایی مانند تیشرت، کارت پستال و غیره در این بازار موجود است.

  1. بازار مدینه

با رانندگی ۱۵ دقیقه ای، می توانید به این بازار زیبا دست یابید، این بازار یکی از مکان هایی­ست که موجب رضایت شما خواهد شد. بازدید کنندگان می توانند از میان ۴۰ محل غذاخوری انتخاب کنند. در آنجا لبنیاتی، کافه، غذاخوری های غربی، رستوران هایی با چشم انداز کانال و غیره موجود است.

شش بازار معرکه دبی۴

در داخل بازار، می توانید در میان جواهرات، سوغاتی ها، وسایل هنری و غیره بگردید.

پس از گشت و گذار خسته کننده، می توانید در هتل جمیرا استراحت کنید.

برای رزرو بهترین هتل و مناسب ترین آن ها، با مشاوران ایران آنکارا تماس بگیرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz