درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

شفیلد شادترین شهر اروپا

شفیلد شادترین شهر اروپا

 

همه انسان ها شاد زیستن را دوست دارند و افراد زیادی حتی به خاطر داشتن آرامش بیشتر و زندگی بهتر به کشورها و شهرها دیگر سفر می کنند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که قصد مهاجرت به سوئد دارید و به دنبال شهری آرام برای زندگی هستید، ما به شما شادترین شهر اروپا یعنی شفیلد را معرفی می کنیم. اما برای این که بدانید که چرا شفیلد جزو شادترین شهر ها محسوب می شود با ما در ادامه مطلب زیر همراه باشید.

  • وجود خیابان های رزمی هنری در شهر شفیلد

یکی از دلایلی که شهر شفیلد بسیار شاد است شاید به این دلیل باشد که زمانی که شما در خیابان های آن قدم می زنید با خیابان هایی زیبایی روبه رو خواهید شد که نظیرش را جایی ندیده اید. در پشت انبارها، کرکره مغازه ها و کوچه های پایین شهر، خیابان ها بیشتر شبیه به یک نقاشی هستند تا ساختار شهری.

  • وجود بندهای موسیقی بسیار زیاد

موسیقی جزو چیزهایی است که وقتی دچار افسردگی و خستگی روحی هستیم به آن پناه می بریم و حالا فکرش را بکنید که در طول روز در شهر با گروه های راک و پاپ زیادی برخورد کنید. موزیک و موسیقی از جمله فعالیت های متداول در شهر شفیلد است که باعث شده شهر همیشه روحی تازه داشته باشد.

  • لهجه شیرین مردم شفیلد

یکی دیگر از جاذبه های شیرین شفیلد، لهجه زیبای مردم است. هر چند که طرز صحبت کرن آن ها به گونه ای است که شاید کمتر متوجه مفهوم آن شوید اما به خاطر خاص بودن لهجه ایشان از صحبت کردن با آن ها لذت می برید.

  • وجود درختان فوق العاده زیبا در شهر

طبیعت همیشه به انسان ها آرامش می دهد. کافی است در یک روز غمگین سری به طبیعت بزنیم تا بعد از آن طراوت و شادابی را در وجود خود حس کنیم. شفیلد شهری است با انبوهی از درختان سر به فلک کشیده و همین وجود رنگ سبز در کل شهر برای مردم شادی و نشاط خاصی به همراه دارد. همچنین به خاطر وجود این درختان همیشه در هوا اکسیژن زیادی وجود دارد که باعث سرحال بودن مردم می شود.

  • برگزاری فستیوال های شهری

شهر شفیلد همیشه برگزار کننده فستیوال های بزرگ می باشد و شما در طول سال می توانید در این مراسم شرکت کنید و اوقات خوشی را سپری کنید.

  • نزدیکی شهر شفیلد به خارج از شهر

اگر در شهر شفیلد زندگی کنید و ماشین نداشته باشید لازم نیست نگران این باشید که برای داشتن یک روز خوب در تعطیلات چگونه می توان از شهر و شلوغی آن دور شد. فقط ۵ دقیقه از شهر فاصله دارید، سوار برا قطار محلی شوید و به محض این که از شهر خارج شدید با ییلاق های بسیاری روبرو خواهید شد. همچنین برای کوهنوردی هم می توانید در حومه شهر به راحتی کوه هایی پیدا کنید.

  • بهترین تئاترهای اروپا را در شفیلد ببینید

بعد از خستگی یک روز پر از کار با خانواده و دوستان خود کجا می روید؟ در شفیلد تئاترهای بسیار عالی برگزار می شود که می توانید برای گذراندن اوقات فراغت خود به آن جا بروید. بازیگران عالی کشور هر روز به روی صحنه می آیند تا برای شما شادی فراهم کنند.

بر طبق مطالعات انجام شده در سال ۲۰۱۳، شفیلد شادترین شهر اروپا انتخاب شد و وقتی دلیل این شاد بودن را از مردم می پرسیدن آن ها با انرژی کامل جواب می دادند که ما هر روز هفته شاد هستیم چون مردم شادی هستیم.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz