درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

شهر بازی تورنتو

شهر بازی تورنتو

شهر بازی تورنتو و یا همان سرزمین عجایب یک مجموعه هیجان انگیز است که کامل ترین و بزرگترین شهر بازی آمریکای شمالی میباشد بزرگترین و طولانی ترین رولر کوستر جهان در این پارک قرار دارد.

این شهربازی بیش از ۳۶۰ وسیله ی سرگرمی دارد

این مجموعه همچنین دارای پارک دایناسور ها میباشد که هم به لحاظ علمی می تواند برای بازدید کنندگان مفید باشد و هم بسیار سرگرم کننده است.

مغازه های بزرگ عروسک فروشی ، اسباب بازی فروشی و شکلات فروشی هم در پارک وجود دارد که نمی توان کودکان را از آن دور نگه داشت.

این مجموعه ی بزرگ دارای استخر و پارک آبی هم نیز می باشد شما می توانید چندروزی را به طور کامل در این پارک بگذرانید زیرا که مجموعه دارای هتل هم می باشد

روش استفاده از امکانات و پرداخت مبالغ این پارک به این گونه است که شما در ابتدا کارتی را دریافت می کنید و این کارت را به مبلغ مورد نظر شارژ می کنید سپس می توانید در تمام نقط این پارک از این کارت استفاده کنید . در صورت خواستن شارژ مجدد می توانید هم از طریق اینترنت و هم از طریق دستگاه هایی که در پارک وجود دارد انجام دهید . اگر مبلغی در کارت شما ماند و آن را خرج نکردید می توانید آن را به حساب خود برگردانید .

این پارک به تنهایی برای خود یک شهر است و دارای کلیه ی امکانات می باشد . همه ساله کلی وسایل جدید و امکانات جدید به این پارک اضافه می شود . این پارک نه تنها مکان مورد علاقه ی کودکان است بلکه بزرگسالان هم بر این نظر هستند . این پارک برای همه ی رده های سنی وسایل مخوص و سرگرمی های مختلف دارد . استفاده از دستگاه ها و وسایل دارای محدودیت های سنی می باشد . همچنین استفاده از بعضی دستگاه ها برای بیماران قلبی و صرع ممنوع می باشد .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz