درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

علت مهاجرت به امریکا

علت مهاجرت مردم به امریکا

خیلی از مردم، امریکا را سرزمین فرصت ها و آرزو ها می دانند. ولی ممکن است برای خیلی از افراد دیگر، آمدن به امریکا مانند یک کابوس باشد و این به شرایط زندگی فرد در کشور خودش بستگی دارد. موضوع این است که برای مهاجران غیر قانونی پیدا کردن کار خیلی دشوار است به طوری که ممکن است با از دست دادن کیفیت زندگی خود کم کم رویاهایشان از بین برود. بنابراین ورود قانونی به مرز های امریکا می تواند بهترین گزینه برای مهاجرت شما باشد.
بیشتر مردم برای پیدا کردن موقعیت های شغلی مناسب تر و حقوق بالاتر به امریکا می آیند. بعضی ها رویاهایی در سر دارند که برای پرورش دادن آن ها دست به مهاجرت می زنند در صورتی که در کشورهای دیگر موفق به آن کار نشده اند. افراد دیگری هم برای پشت سر گذاشتن فقر مهاجرت می کنند و این در حالی است که دیگری برای درمان های پزشکی به دنبال مهاجرت است. بقیه مهاجران هم به دنبال ورود به بازار کار امریکا هستند چون فکر می کنند می توانند موفق تر عمل کنند.
برای مردم زیادی، حرکت کردن به سمت امریکا، راه بهتر زندگی کردن و داشتن آزادی بیشتر را در بر دارد. یکی دیگر از دلایل مهاجرت به امریکا وجود فرهنگ های مختلف در شهرهای بزرگی مثل نیویورک است. در این بین مردم زیادی فقط برای تعطیلات به امریکا می آیند که بعد از آن تصمیم به مهاجرت می گیرند. افرادی نیز به خاطر پناهندگی به این کشور رجوع می کنند.
یکی دیگر از دلایل مهاجرت این است که در برخی کشورهای اروپایی هزینه زندگی بسیار زیاد است و مردم برای فرار از زندگی سخت و پر هزینه تصمیم به جا به جایی می گیرند.
به هر حال ممکن است برای هر فردی دلیلی برای مهاجرت وجود داشته باشد. اما مهاجران باید دقت داشته باشند که برای زندگی در یک کشور جدید، ممکن است نیاز به تغییر در سبک و سیاق خیلی از مسائل داشته باشند.
اگر شما هم از جمله افرادی هستید که برای مهاجرت به امریکا تصمیم گرفته اید، می توانید به ما در ایران آنکارا مراجعه نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz