درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

غذاهای سنتی کانادا (۱)

غذاهای سنتی کانادا (۱)

بریتیش کلمبیا ( brithish Columbia )

بریتیش کلمبیا دارای غذاهای سنتی می باشد اما اخیرا توسط غذاهای بین المللی مانند غذاهای آسیایی و شرق اروپا تحت تاثیر قرار گرفته است . غذاهای مخصوص این منطقه که در حاشیه ی اقیانوس آرام قرار دارد خرچنگ ، COD  ، ماهی قزل آلا ، صدف و میگو می باشد که به روش های مختلف از جمله کبابی آب پز سرخ شده و یا دودی شده سرو می شود .

در بریتیش کلمبیا انواع مختلف میوه و سبزیجات کاشت و برداشت می شود . ارکاگان دره ای است بسیار خوش آب و هوا که دارای باغ های مختلف میوه است ، هلو ، سیب ، آلو ، توت فرنگی ، زغال اخته و سایر میوه ها می باشد مزارع فندق نیز هم در این منطقه وجود دارد .

وینریس نیز هم چنین یک منطقه ی خوش آب و هواست که یکی از بهترین نوع شربتهای کانادا در این منطقه تولید می شود

برای دانستن اطلاعات بیشتر درباره ی باغ های میوه به این سایت مراجعه کنید :

http://www.hellobc.com/en-CA/SightsActivitiesEvents/GourmetDining/BritishColumbia.htm

سنت بریتانیایی چای بعد از ظهر نیز در بریتیش کلمبیا برگزار می شود و به ویژه در ونکوور و ویکتوریا که در این شهر ها بسیاری از هتل ها و مغازه ها چای سنتی ارائه می دهند بعد از ظهر انگلیسی متشکل از بیسکویت ، ساندویچ ، کیک و البته چای است .

ونکوور نیز دارای رستوران های بسیاری می باشد که در این رستوران غذاهای بین المللی سرو می شود .

آلبرتا

آلبرتا به گوشت های خوشمزه معروف است  و شهرت جهانی دارد . گوشت گاو پخته شده ، چرخ شده ، کبابی شده با سیب زمینی و سبزیجات از غذاهای لذیذ این منطقه است .

همچنین خورشت و خوراک نیز در این منطقه محبوب است دیگر محصولات منطقه آلبرتا انواع توت ، آجیل وحشی و عسل ساخته شده از شهد یونجه و شبدر می باشد در شهر ها و شهرستان های اصلی آلبرتا انواع غذاهای بین المللی نیز سرو می شود .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz