درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

غذاهای سنتی کانادا (۲)

انتاریو

محصولات غذایی که امروزه در انتاریو وجود دارد تحت تاثیر غذاهای بریتانیایی از زمان استعمار قرار گرفته است . در انتاریو غذاهای محلی زیادی با توجه به هر فصل وجود دارد . امروزه انواع مواد غذایی موجود در انتاریو نشان دهنده ی جمعیت بزرگ آن از فرهنگ های مختلف است . شما می توانید از خوردن غذاهای ژاپنی  ، تایلندی ، مکزیکی ، ایتالیایی و فرانسوی لذت ببرید .

بازار های تره بار و جشنواره های غذایی و فستیوال های مختلف خوراک و تغذیه از مراسم هایی است که در دهه های گذشته همه ساله به طور متداوم در این منطقه برگزار می شود .

اتاوا یک منطقه ی سرسبز است که باغ های میوه پوشیده شده است .

شربت افرا نیز در انتاریو تولید و در شیرینی بسیار خوشمزه ی BEAVERTAILS  استفاده می شود .

این شیرینی یک دسر فوق العاده است دیگر دسر های محبوب این منطقه پای سیب و پنکیک های مختلف است .

کبک

محصولات غذایی کبک به شدت تحت تاثیر غذاهای بومی فرانسوی ، ایرلندی و .. قرار گرفته است . غذاهای معروف و محبوب کبک tourtière (پای گوشت)، غذاهای ژامبون، سر Chinois (شبیه به پای چوپان اما با گوشت، ذرت و سیب زمینی)، Tarte AU سوکره (افرا پای شربت)، Poutine (تراشه با پنیر کشک و استفاده نا مشروع)، سوپ نخود، گوشت و لوبیا پخته می باشند .

در بیشتر رستوران های کبک برای ناهار غذاهای اروپایی سرو می شود .  ساعت خوردن غذاهای سنتی کبک از ساعت ۵ عصر تا ۸ عصر می باشد .

اخیرا با ورود مهاجران یهودی به مونترال این منطقه به گوشت و شیرینی دودی مشهور شده است .

کبک بزرگترین تولید کننده شربت افرا در جهان است .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz