درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

غذاهای سنتی کانادا (۳)

غذاهای سنتی کانادا (۳)

مناطق دریایی

نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، جزیره پرنس ادوارد و نیوفاندلند و لابرادور به ویژه برای غذاهای دریایی خود معروف هستند . خرچنگ، حلزون اسکالوپ و صدف، ماهی آزاد و ماهی کاد از جمله این غذاهاست . همچنین سایر غذاهای این منطقه از قبیل جلبک های مخصوص مانند DULSE  می باشد .

پرنسس ادوارد نیز به بستنی های لذیذ معروف است از دیگر غذاهای این منطقه سیب زمینی پر شده با گوشت خوک است .

شمال کانادا

شمال کانادا ، شامل سرزمین های شمال غربی ، یوکان و نوناووت عمدتا غذاهای محلی  به روش سنتی آماده می شود . اکثر غذاهای این منطقه دارای گوشت می باشند که با شکار به دست می آیند . گوزن ، سنجاب ، خرگوش و همچنین ماهی از جمله این گوشت ها می باشند .

همچنین در این منطقه گوشت نهنگ نیز خورده می شود .

 ساسکاچوان

ساسکاچوان که در آن ملت های گوناگون زندگی می کنند دارای غذاهای مختلف می باشد

در این منطقه گوشت گاومیش کوهان دار  آمریکایی خورده می شود .

بانوک ( نان تخت شده ی سرخ شده ) و انواع توت های وحشی و زغال اخته از غذاهای سنتی این منطقه است .

مهاجران انگلیسی ، روسی و اکراینی که از اوایل قرن ۱۹ به این منطقه آمده اند ، غذاهای سنتی این منطقه تبدیل شده و مردم به طور فراوان میل می فرمایند .

همچنین رستوران های ویتنامی ، ژاپنی ، چینی و تایلندی در این منطقه وجود دارد .

در خلاصه منطقه به منطقه ی کانادا دارای غذاهای مختلف می باشد ، استعمارگری انگلیس و فرانسه تمام این مناطق را تحت تاثیر قرار داده و همان طور که می دانید کانادا خانه ی مهاجران است و مهاجران زیادی از سراسر زمین به کانادا آمده اند ، این ملیت های متفاوت هر کدام ارمغانی برای کانادا آورده اند ; از جمله این ارمغان ها غذاهای مختلف است شما در کانادا رستوران های آلمانی ، آسیایی ، اکراینی ، ژاپنی و آمریکایی های زیادی خواهید دید .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz