درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

فرصت های داوطلبانه در کانادا

فرصت های داوطلبانه در کانادا

شما می توانید با ملحق شدن به باشگاه داوطلبان در مراسم ها و رویداد های مختلف حضور پیدا کنید و هم کمکی به برگزاری مراسم داشته باشید و هم به گونه ای تفریح کنید.

این باشگاه در حال حاضر حدود ۱۵۰۰ نفر داوطلب دارد این افراد که از اینکه در این کار خیرخواهانه که جنبه ی مدنی و فرهنگی داردمشارکت می کنند بسیار احساس خوشنودی می کنند

این افراد از نوجوان تا سالمند هستند و هیچ محدودیت سنی برای عضویت در باشگاه وجود ندارد اما میباست فرد دارای روحیه ی جوان باشد.

شما هم می توانید به این باشگاه بپیونید.

توجه داشته باشید که این باشگاه که هدف خیرخواهانه دنبال می کند با دیگر باشگاه هایی که به نوعی خیر خواهی است اما در عوض جریمه های اجتماعی می باشد فرق دارد همه ی افرادی که در این باشگاه هستند به طور کامل داوطلبانه عضو شده اند .

شما می توانید بعد از ورود به کانادا از طریق اینترنت و یا حضورا به عضویت این باشگاه در بیایید . عضویت در این باشگاه می تواند بسیار در وجه شما در کانادا اثر های مثبت بگذارد .

در صورتی که شما به لحاظ زمانی مشکل دارید و مشغله ی کاری دارید هرگز برای کمک های داوطلبانه محدودیت زمانی وجود ندارد شما می توانید در هر زمان که خواستید در این فعالیت ها شرکت کنید . توجه داشته باشید که عضو های فعال تر سرپرستی گروه را به عهده دارند .  یکی از مراسم هایی که داوطلبان زیادی برای شرکت دارد عید روز شکر گزاری است . بسیاری از مردم در این روز مشتاق برای کمک هستند آن ها برای افراد نیازمند غذاهای لذیذ و گوناگونی آماده می کنند و به آن ها ذخیره ی غذایی می دهند . همچنین به کودکان هدیه می دهند . در این جشن هم داوطلبان و هم نیازمندان بسیار خوشحال و خرسند هستند .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz