درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

فستیوال غذای دبی ۲۰۱۶

فستیوال غذای دبی ۲۰۱۶

 

فستیوال غذای دبی، تنها فستیوال غذاییست که در قاره آسیا صورت می گیرد و بسیار هم در میان افراد رواج دارد. این جشنواره، مظهر ظهور غذاهای بی مانند و متفاوت است و همچنین مقصدی وابسته به غذا و پخت و پز است که غذا های هیجان انگیز، رویداد های مرتبط و هراج غذا­های متنوع دبی را ارایه می دهد. این جشنواره با شرکت کنندگی ۲۰۰ ملیت متفاوت است که در دبی زندگی می کنند.  فستیوال غذای دبی، تنوع و خلاقیت پخت غذا را به جهانیان ارایه می کند و از قرمه گرفته تا رستوران آوانگارد را به مردم محلی و دیگر کشور ها نشان می دهد.

فستیوال غذای دبی در سال ۲۰۱۶ از ۲۵ فوریه آغاز شده و تا ۱۲ مارچ ادامه دارد.

فستیوال غذای دبی ۲۰۱۶-۳

این فستیوال غذا با همکاری جشنواره غذا، خرده فروشی (DFRE)، آژانس وزارت گردشگری دبی و بازاریابی بازرگانی دبی  (DTCM) سازمان یافته است. این بخشی از یک استراتژی بزرگتر است که به مدت یک سال برایش برنامه ریزی شده و در اختیار بازدید کنندگان تور دبی قرار میگیرد.

این رویداد در رستوران بیچ کانتین دبی برگذار می شود. قرار است این رستوران بنام و زیبا، محل جشنواره ی غذا در دبی باشد. بیچ کانتین که در کایتبیچ واقع شده است می تواند محلی باشد که در آن جشنواره را از نزدیک ببینید. در این رستوران، رویداد های سرگرم کننده و همچنین غذا ها و نوشیدنی های خوشمزه در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در این رستوران می توانید غذا هایی که در سال ۲۰۱۵ جزو پر فروش ترین و مورد علاقه ترین بوده را صرف کنید. همچنین با بازیگران و انسان های معروف دبی آشنا شوید. این رستوران و ۱۵ رستوران خانگی دیگر قرار است سرگرمی هایی مانند: فعالیت های کودکان و ورزش های آبی را ارایه دهد. در این جشنواره، میهمانی ساحلی را از دست ندهید زیرا قرار است سرآشپزان ماهر و حرفه ای به طور زنده برای شما مسابقه ترتیب دهند و در صحنه حاضر شوند.

فستیوال غذای دبی ۲۰۱۶-۲

دبی با گردهم آوردن برندها و ایده‌های نو و دنبال کردن جدیدترین رویکردهای جهانی مطرح در حوزه صنایع غذایی و هتلداری، سعی در تثبیت جایگاه امارات به عنوان پایتخت صنایع غذایی منطقه دارد. جشنواره غذا، رویدادی است که در طی آن، دبی، به دلیل تمرکز فعالیت‌های تجاری و حضور برندهای صنعت غذایی، تبدیل به مقصدی برای فعالان و علاقمندان این عرصه، جهت آشنایی با محصولات غذایی امارات می شود. این فستیوال قرار است با ۴ موضوع کلیدی زیر در سال جدید به کار خود ادامه بدهد:

غذای محلی امارات : بر اصالت غذاها و تجارب فرهنگی که نشان‌دهنده‌ی ایده‌های سنتی و مدرن است متمرکز می‌باشد.

فستیوال غذای دبی ۲۰۱۶-۱

رستوران‌های وطنی : رستوران‌های وطنی نوظهور و ایده‌های متأثر از تنوع ۲۰۰ ملیتی در دبی را گرد هم می‌آورد.

رستوران های چندفرهنگی و خیابانی : رستوران‌ها و کافه‌های عادی و کنار خیابان دبی با طعم‌های اصیل را ارائه می‌دهد. رستوران‌ها و سرآشپزهای بین‌المللی : هجوم رستوران های متعلق به سرآشپزهای مطرح جهت باز کردن رستوران در دبی را برجسته می‌کند.

فستیوال غذای دبی ۲۰۱۶

در حاشیه جشنواره امسال، فرودگاه بین‌المللی دبی میزبان مجموعه عکس‌های Penny De Los Santos عکاس بین‌المللی غذا، خواهد بود. کارهای وی در تعداد مختلف و  در بخش‌های گوناگون جشنواره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz