درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

فهرست هزینه های ویزای کانادا (۲)

فهرست هزینه های ویزای کانادا (۲)

بیشتر درخواست هایی که به سفارت ارائه می کنید به پرداخت هزینه نیاز دارند. اطلاعات بروز هزینه ها را می توانید در سایت ایران آنکارا بیابید.

ویزای توریستی (ویزا اقامت موقت)- هزینه ها

درخواست به دلار کانادا
چندبار ورود ۱۰۰
یک بار ورود ۱۰۰
ویزا بازدیدکننده-هزینه گروهی برای خانواده ۵۰۰
ویزا ترانزیت (کمتر از ۴۸ ساعت اقامت در کانادا) ۰
تمدید اجازه اقامت در کانادا به عنوان بازدید کننده (مقیم موقت) ۱۰۰

دقت کنید: برای این که واجد شرایط پرداخت بالاترین هزینه پانصد دلاری کانادا شوید، همه اعضای خانواده باید در یک زمان و یک مکان درخواست دهند.

ویزای کار- هزینه ها

درخواست به دلار کانادا
ویزای کار ۱۵۵
ویزای کار- هزینه گروهی برای گروه هنرمندان سه نفره یا بیشتر و کارکنان آن ها (نکته زیر را ببینید) ۴۶۵
دارنده مجوز کار open work permit ۱۰۰

توجه کنید:

ویزای کار open work permit: در بیشتر موارد، باید هزینه دارنده مجوز کار open work permit را در زمان پرداخت هزینه ویزای کار پرداخت کنید.

هزینه ویزای کار: یک گروه ۳ هنرمند یا بیشتر که توان اجرا دارند و کارکنانشان باید هم زمان و در یک مکان درخواست دهند تا مشمول هزینه گروهی شوند. اما هنرمندان اجرا کننده و کارکنانشان که ویزا نیاز دارند (ویزا اقامت موقت) باز هم لازم است برای هر فرد، هزینه مربوطه را بپردازند. هزینه گروهی ویزا فقط به خانواده ها تعلق می گیرد.

شهروندان کشورها و قلمروهای خاصی (از جمله ایران) باید هنگام درخواست ویزای توریستی، تحصیلی یا کاری، هزینه انگشت نگاری و عکس را بپردازند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz