درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

فهرست هزینه های ویزای کانادا (۳)

فهرست هزینه های ویزای کانادا (۳)

بیشتر درخواست هایی که به سفارت ارائه می کنید به پرداخت هزینه نیاز دارند. اطلاعات بروز هزینه ها را می توانید در سایت ایران آنکارا بیابید.

ویزای تحصیلی-هزینه ها

درخواست به دلار کانادا
ویزای تحصیلی ۱۵۰

انگشت نگاری-هزینه ها

شهروندان کشورها و قلمروهای خاصی (از جمله ایران) باید هنگام درخواست ویزای توریستی، ویزای تحصیلی یا ویزای کار، هزینه انگشت نگاری (انگشت نگاری و عکس) را بپردازند.

درخواست به دلار کانادا
فرد ۸۵
خانواده ۱۷۰
گروه هنرپیشه -سه نفر یا بیشتر ۲۵۵

توجه کنید: هزینه ها، هزینه انگشت نگاری و عکس دیجیتال را پوشش می دهد. همچنین برای مشتریانی که درخواست خود را از طریق مرکز درخواست ویزا (VAC) ارائه کرده اند، شامل خدمات سامانه مرکز درخواست ویزا نیز می شود.

خدمات واک شامل بررسی کامل بودن درخواست، انتقال درخواست ها به اداره ویزا، حمل و نقل مستندات و گذرنامه ها به اداره ویزا و از اداره ویزا و خدمات پیگیری درخواست آنلاین می باشد.

اجازه اقامت موقت-هزینه ها

درخواست به دلار کانادا
اجازه اقامت موقت ۲۰۰

مجوز سفر الکترونیکی (eTA)-هزینه ها

درخواست به دلار کانادا
مجوز سفر الکترونیکی ۷


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz