درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

قد بلندترین جاذبه های لندن را بشناسید

قد بلندترین جاذبه های لندن را بشناسید

 

لندن شهری زیبا با وسعت بسیار زیادی می باشد که دیدن آن از بالا خالی از لطف نخواهد بود.اگر شما هم قصد سفر به لندن دارید سعی کنید بازدید شهر را از یکی از مکان های بلند زیر از دست ندهید.

  • اسکای گاردن (Sky Garden)

 

یکی از بلندترین آسمان خراش های شهر لندن، اسکای گاردن می باشد که شما می توانید رایگان از طبقات ۳۵ تا ۳۷ آن به مشاهده شهر بپردازید.

  • شارد (The Shard)

 

شارد یکی از بلندترین سکوهای لندن می باشد که با داشتن هم فضای بیرونی و هم داخلی مکانی مناسب برای دیدن شهر محسوب می شود. شما می توانید برای استفاده از این محوطه ها به طبقه ۶۹ و ۷۲ بروید و از ارتفاع ۳۱۰ متری جاذبه های دیدنی شهر را مشاهده نمایید.

  • چشم لندن (The London Eye)

 

چشم لندن با ارتفاع ۱۳۵ متر از سطح زمین و ۳۲ کپسول یکی از شلوغ ترین جاذبه های توریستی شهر لندن به شمار می آید. از بالای این چرخ و فلک بزرگ مکان هایی مثل کاخ باکینگهام و پارک سلطنتی قابل مشاهده می باشد.

  • اوتو (The O2)

 

اوتو یکی از ساختمان های بلند لندن است که در سال ۲۰۱۲ ساخته شد و سکوی دیدبانی آن ۵۲ متر تا زمین فاصله دارد. صعود به بالای این ساختمان بسیار سخت است اما ارزش دیدن منظره زیبای شهر را از بالای آن دارد.

  • تلکابین لندن (London Cable Car)

 

تلکابین لندن در سال ۲۰۱۲ میلادی بر بالای رودخانه تایمز ساخته شد. این تلکابین بیشتر به منظور یک وسیله حمل و نقل ساخته شد تا یک وسیله تفریحی. مسافران با این تلکابین، سفری یک کیلومتری را از ارتفاع ۹۰ متری رودخانه سپری می کنند.

  • گالری های کلیسای جامع سنت پل (St Paul’s Cathedral Galleries)

 

در بخش طاق کلیسای سنت پل، سه گالری وجود دارد که آن ها نیز جزو نقاط بلند شهر لندن محسوب می شوند. اولین آن ها، گالری ویسپرینگ (Whispering Gallery) می باشد که با گذراندن ۲۵۷ پله به ارتفاع ۳۰ متری از سطح زمین می رسید. دومین گالری، استون (Stone Gallery)است که با داشتن فضای بیرونی برای بازدیدکنندگان بسیار جذاب خواهد بود. ارتفاع این گالری ۵۳ متر می باشد و برای رسین به آن باید ۳۷۶ پله را طی کنید و در آخر گلدن گالری (Golden Gallery) است که ۵۲۸ پله تا طبقه همکف فاصله دارد.

  • نمایشگاه تاور بریج (Tower Bridge Exhibition)

 

در موزه تاور بریج دو پیاده رو به ارتفاع ۴۲ متر وجود دارد که در بالای رودخانه تایمز قرار گرفته اند. در اواخر سال ۲۰۱۴ میلادی، در کف این پیاده روها شیشه هایی کار گذاشتند تا بازدیدکنندگان بتوانند رودخانه را از کف پیاده رو به راحتی ببینند.

  • آرسلرمیتال اوربیت (The ArcelorMittal Orbit)

 

آرسلرمیتال اوربیت بلندترین مجسمه بریتانیا می باشد که در سال ۲۰۱۲ در پارک المپیک توسط آنیش کاپور طراحی شد. این اوربیت دید خوبی از استادیوم المپیک و شرق لندن را به شما خواهد داد.

  • مانیومنت (The Monument)

 

مانیومنت در واقع بلندترین ستون مستقل در جهان است. بازدیدکنندگان در ارتفاع ۱۶۰ فوتی آن می توانند راه بروند و از منظره زیبای شهر لذت ببرند.البته برای رسیدن به سکوی دیدبانی آن باید ۳۱۱ پله را بالا بروید. وقتی به بالای آن برسید به شما گواهی نیز می دهند.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz