درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

قلعه‌هایی که در اتریش باید ببینید

قلعه‌هایی که در اتریش باید ببینید

قلعه N-salzburg

قلعه سالزبورگ اتریش

این قلعه باشکوه سالزبورگی یکی از بزرگ ترین و به خوبی حفظ شده ترین قلعه های قرون وسطی در اروپا می باشد. این قلعه که از نظر راه بردی بر فراز کوه فشتونگزبرگ قرار دارد، برج های این دژ مستحکم بر فراز شهر سالزبورگ جان تازه ای به افق باشکوهش داده است. این قلعه جایگاه “گاو نر سالزبورگ” است؛ پایگاهی است که بیش از دویست لوله را در خود دارد. قلعه هوخن سالزبورگ که جلوه واقعا خیره کننده معماری قرون وسطی را نشان می دهد، یکی از برترین جاذبه های گردشگری اتریش می باشد.

کاخ سلطنتی هوفبرگ

کاخ سلطنتی هوفبرگ

کاخ سلطنتی هوفبرگ که در وین واقع شده است، محل اقامت رسمی رئیس جمهور اتریش به حساب می آید. این کاخ، اقامتگاه زمستانی اصلی هابزبورگ بود و کاخ شونبرون (که آن هم در وین قرار دارد) اقامتگاه تابستانی اصلی به حساب می آمد. این کاخ از سال ۱۴۳۸ تا سال ۱۵۸۳ و همچنین از سال ۱۶۱۲ تا سال ۱۸۰۶ جایگاه جلوس پادشاهان و امپراتورهای امپراتوری مقدس روم بود و بعد از آن تا سال ۱۹۱۸ به جایگاه امپراتور اتریش تبدیل شد. و امروزه به یکی از جاذبه های تورستی کشور اتریش تبدیل شده است.

اینسبروک آلتشداد

اینسیروک آلتشداد

دور تا دور اینسبروک کوه های پوشیده از برف قرار دارند و باعث می شود در داخل طبیعت باهیبت رشته کوه های آلپ احساس کوچک بودن کنید. این منطقه که به شخصیتی دوگانه معروف است، هم چشم انداز بکر و هم مرکز شهر سطح بالا را در اختیارتان می گذارد. آلتشداد که شهر قرون وسطایی اینسبروک است، با معماری منحصر به فرد و فروشگاه های متعددش توریست ها را محو خود می کند. هنگامی که آزادانه در خیابان های آلتشداد قدم می زنید می توانید به دیدن یکی از نقاط معروف تحول تاریخی یعنی پشت بام طلایی سر بزنید. این خانه را برای امپراتور روم مقدس، ماکسیمیلیان یکم بنا کردند و هزاران کاشی مسی طلاکاری شده آن را دکور کرده بودند که نمایی از طلای خالص دارد.

سنت آنتون آم آرلبرگ

سنت انتون ام ارلبرگ

یکی دیگر از میعادگاه های معروف اسکی که در اتریش ارزش دیدن دارد، سنت آنتون آم آرلبرگ است. این روستا که در تیرول واقع شده است، عرصه افسانه ای و جدی اسکی برای آن هایی است که پی چالش می گردند. سنت آنتون اغلب جوانان ماجراجو را جذب خود می کند و به شهر «حسابی کار کن، حسابی بازی کن» مشهور است. این چشم انداز وسیع به جمعیت باوفای زمستانی و کوهنوردان تابستانی اش که هر سال برای دیدن این چشم انداز سختی سفر را می پذیرند، خوشامد می گوید. اگر به دنبال اوقات خوش هستید، سنت آنتون مناسب ترین جا برای توریست های ماجراجو است.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz