درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مانند یک اماراتی غذا بخورید

مانند یک اماراتی غذا بخورید

 

برخی افراد هنگامی که به سفر می روند علاقه دارند غذای آن کشور یا شهر را امتحان کنند. شاید باورتان نشود اما برخی بیشتر هدفشان برای مسافرت، خوردن غذاهای جدید است. در این مطلب قرار است مانند یک اماراتی غذا بخوریم. فکر می کنم پس از بازگشت حسابی اضافه وزن داشته باشید زیرا غذا های اماراتی هم بسیار زیاد و هم چرب هستند. برای دانستن این غذا ها با ما همراه باشید.

مانند خود شهر دبی، منوی غذای این شهر نیز از فرهنگ های مختلف گرفته شده و در اختیار محلیان قرار گرفته است. از نان های صاف خوشمزه گرفته تا غذای مراکشی مانند (tagines)  و همچنین خورش گوشتی که حتما باید امتحان کنید، همه و همه غذا هایی هستند که مردم محلی دبی از آن ها استفاده می کنند. اگر به دبی سفر کنید و به رستوران های عربی بروید، اصلا تعجب نکنید اگر برایتان شیر شتر بیاورند. غذاهای اماراتی واقعا اشتها بر انگیز بوده و موجب رضایت مسافران تور دبی بوده است.

برای صبحانه به Qwaider Al Nabulsi

صبح خود را با رفتن به این رستوران زیبا و خوردن kunafa که پنیر عربی می باشد شروع کنید. این غذا یک پنیر دانمارکیست که روی آن پنیر، پنیر آب شده، رول تخم مرغ و پنیر به دست می آید.

این غذا همچنین به عنوان ساندویچ مدرسه استفاده می شود.

مانند یک اماراتی غذا بخورید

Meylas Food Truck:

گرسنه هستید و هوس یک غذای امارتی کرده اید، قرار است در رستورانی قدم بگذارید که دستور غذا های خاص داشته و همچنین جالب است بدانید که از مادرانشان به ارث رسیده است. همچنین ساندویچ rgaags که از نان نازک ورقی شکل عربی ساخته شده، اما برای غذایی مانند batheetha بسیار مناسب است. خود را اصلا سیر نکنید زیرا قرار است دسر های خوشمزه را که از رب و روغن درست شده اند را امتحان کنید. کوفته لگیمات یکی از خوش­طعم ترین و بهترین غذا های دبی می باشد.

مانند یک اماراتی غذا بخورید۱

شاورما، یکی از بهترین غذا ها می باشد. این غذا معمولا دارای تکه های کوچک بیف و مرغ بی چربی و استخوان، ترشی سبزیجات، سالاد تبوله و ترکیبی از سس بخارا، هوموس  می باشد که می­توانید آن را در نان بگذارید و در پارک بنشینید و نوش جان کنید. قیمت آنچنانی برای این غذا وجود ندارد می توانید با ۵ درهم، غذای  مورد علاقه تان را نوش جان کنید

نان عصرانه Zaroob

معمولا بیشتر مردم پس از خواب کوتاه، کمی گرسنه می شوند. آن زمان، اگر به دبی سفر کرده باشید می توانید از این نان های عصرانه بخرید. ما رستوران Zaroob  را به شما معرفی می کنیم زیرا خود محلی های دبی از آن خرید می کنند. این رستوران متخصص در man'oushe است و نان های عصرانه خوشمزه می فروشد. دقت کنید که در منوی این رستوران می توانید انواع گریل ها و سبزیجات را ببینید. اگر می خواهید مردم محلی دبی را ببینید، پیشنهاد می کنیم در تراس بنشینید.

مانند یک اماراتی غذا بخورید۳

چادر سنتی خانوادگی دیره

یک وعده غذایی با خانواده را در این رستوران صرف کنید. یک کوسن بردارید و به راحتی بنشینید و از غذای خود لذت ببرید. غذاخوری سنتی Al Tawasoi  در الرقه واقع شده است. پیشنهاد ما این است که در آنجا  سوپ، مرغ مجبوس، مرغ و ماست سفارش دهید.

مانند یک اماراتی غذا بخورید۴

 

 دسر در دبی

اگر شیرینی و دسر کمی شیرین هوس کردید، می توانید ma’amoulو bukaj (باقلواییست که داخل آن با مغز پر شده است که برای میهمانی ها از آن استفاده می کنند.) را امتحان کنید.

مانند یک اماراتی غذا بخورید۲


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz