درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

متقاضیان مهاجرت سال ۲۰۰۸

متقاضیان مهاجرت سال ۲۰۰۸

پرونده آن دسته از متقاضیانی که تحت گروه نیروهای متخصص فدرال قبل از ۲۷ فوریه ۲۰۰۸ اقدام به مهاجرت به کانادا کرده اند و هنوز پاسخی از CIC دریافت نکرده اند، بسته شد و هزینه های واریزی خود از سفارت دریافت خواهند کرد.

از آنجا که سفارت جهت استرداد وجوه از طریق اطلاعات وارد شده در پرونده با متقاضی ارتباط برقرار می کند، در صورت هر گونه تغییر باید ابتدا این فرم را تکمیل نموده و از طریق ایمیل برای سفارت ارسال نمایید.

با توجه به این که تعداد زیادی ازمتقاضیان مشمول این مورد خواهند شد، استرداد وجوه ممکن است تا ۶ ماه زمان ببرد و بدون هیچ گونه سودی استرداد خواهند شد. این زمان برای کشورهایی که محدودیت تراکنش های بین المللی بیشتر نیز خواهد بود.

پرونده های FSW در صورتی بسته اعلام خواهند شد که یا پیش از ۲۷ فوریه ۲۰۰۸ ثبت شده باشند و یا افسر پرونده رای خود را تا پیش از ۲۹ مارس ۲۰۱۲ اعلام نکرده باشد.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا

پیکاپ پاسپورت آمریکا – پیکاپ ویزا


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz