درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مجوز رسمی پیکاپ پاسپورت

مجوز رسمی پیکاپ پاسپورت

به پاس اطمینان شما همراهان گرامی، شرکت ایران آنکارا مفتخر است اعلام نماید در راستای جلب اطمینان و امنیت هر چه بیشتر شما، اکنون مجوز پیکاپ (حمل و خروج) پاسپورت در ایران را دریافت نموده است.

 

شاخص هایی نظیر مدت حضور و فعالیت در زمینه پیکاپ پاسپورت، امنیت برای مسافران، امنیت و اطمینان سفارت های خارج از کشور و تسلط بر قوانین جاری برای دریافت ویزا و پیکاپ پاسپورت، مورد بررسی کارشناسان قرار گرفته و بر این اساس شرکت ایران آنکارا موفق شد با کسب امتیازات لازم مجوز رسمی پیکاپ پاسپورت در ایران را دریافت نماید.

شاد و سربلند باشید.

پیکاپ ویزا

ویزای کانادا در آنکارا – ویزای آمریکا در دبی


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz