درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

محله چینی ها در سان فرانسیسکو

محله چینی ها در سان فرانسیسکو

سان فرانسیسکو شهری است با جاذبه های دیدنی بسیار که در ایالت متحده واقع شده است. یکی از این جاذبه ها، محله چینی ها می باشد. محله چینی ها در سان فرانسیسکو، یک منطقه شلوغ محسوب می شود که چیزهای زیادی برای بازدید دارد. این منطقه به منطقه “شهر در شهر” معروف است.

خیابان گرنت Grant یکی از خیابان های اصلی سان فرانسیسکو می باشد که خیلی از رستوران ها ومراکز خرید در این خیابان قرار دارند. دروازه دراگون نقطه شروع معروفی از محله چینی ها است که در گوشه خیابان بوش و گرنت قرار دارد.

محله_چینی_ها_در_سان_فرانسیسکو۱

در این خیابان سرگرمی های زیادی وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  1. چگونه کوکی پخته می شود

یکی از مناطق هیجان انگیز در منطقه چینی ها، کارخانه پخت کوکی می باشد. شما می توانید از پشت پنجره های این کارخانه طرز پخت کوکی را ببینید.  فقط چند دقیقه پخت آن طول می کشد و این کارخانه می تواند نقطه شروع خوبی برای گشت و گذار در این محله باشد.

  1. استفاده از تورهای پیاده روی

چیزهای زیادی برای یاد گرفتن اطلاعات این منطقه وجود دارد. از غذاهای مشهور آن گرفته تا داستان های طولانی آن در سان فرانسیسکو. در تورهای پیاده روی می توانید اطلاعات زیادی درباره این محله به دست آورید.

  1. خرید کالاهای ارزان

یکی از مناطقی که برای خرید کالاهای ارزان مناسب است همین محله چینی ها می باشد. شما می توانید سوغاتی های خوب با قیمت مناسب در این منطقه پیدا کنید.

  1. مرکز جامعه چینی ها

جامعه چینی ها در این محله جای بسیار خوبی برای آشنا شدن با فرهنگ و تاریخ چینی ها است. عکس ها، مجسمه ها، اشیا و جاذبه های مختلفی از کشور چین در این مرکز برای عموم قابل بازدید است.

  1. رستوران های چینی

اگر در نظر دارید به این محله سر بزنید، از رستوران های چینی Dim Sum غافل نشوید. این رستوران ها مکان مناسبی برای امتحان کردن انواع غذاهای چینی با قیمت مناسب می باشد. ده ها رستوران چینی در این محله چینی ها وجود دارد که شما می توانید از بین آن ها به راحتی یکی را انتخاب نمایید.

  1. معابد چینی ها

در طول بازدید خود سعی کنید معابد چینی ها را هم ببینید. خیلی از این معابد برای بازدید عموم هر روز هفته باز است و مسئولان از بازدید شما استقبال خواهند کرد.

  1. سال نو چینی ها

اگر خوش شانس باشید و در روز عید سال به محله چینی ها بروید، حتما بزرگترین جشن آن ها را خواهید دید. البته دقت کنید که تاریخ اولین روز سال چینی ها هر سال متفاوت است؛ بنابراین قبل از رفتن حتما از تاریخ آن مطمئن شوید. چینی ها جشنی با موزیک، لباس های رنگارنگ و مردم فراوانی برگزار می کنند.

در این منطقه هتل هایی برای اقامت بازدیدکنندگان و توریست ها نیز وجود دارد مثل هتل باغ (Orchard Garden) که ۸۶ اتاقه است و هتل SW با ۸۱  اتاق.

اگر تمایل دارید برای بازدید از این منطقه به آن جا مراجعه نمایید، وسایل نقلیه زیادی مثل اتوبوس، تاکسی و ماشین های برقی وجود دارد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz