درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مرکز خرید ابن بطوطه

مرکز خرید ابن بطوطه

مرکز خرید ابن بطوطه، یکی از بزرگترین مراکز جهانی دبی می باشد. این مرکز­خرید، انقلابی در محصولات و برند های متفاوت از تمام کشور هاست. این پاساژ الهام گرفته از یک کاوشگر به نام ابن بطوطه می باشد که کشور های مختلف را سفر کرده است. این مرکز خرید نیز هر قسمتش مخصوص به یک کشور می باشد. در مجموع هفت کشور در این پاساژ قرار دارد. بخش چین ، بخش هند ، بخش ایران ، بخش مصر، بخش تونس و بخش آندلس . هر قسمت معماری و طراحی و دیزاین مخصوص به آن کشور را داراست. علاوه بر این ها یک مرکز نمایشگاهی بزرگ نیز در این مرکز وجود دارد که میزبان برگزاری بخش وسیعی از بازارهای روز، محصولات محلی و صنایع دستی و … است.   این مرکز خرید بیش از ۲۷۵ مغازه، ۵۰ رستوران و ایستگاه های غذایی می باشد. همچنین دارای سالن سینمای ۲۱ پرده ای نیز هست که فیلم های مربوط به دبی می باشد.

قسمت چینی:

این قسمت یکی از جالب ترین بخش های پاساژ می باشد. این قسمت دارای یک سالن تئاتر می باشد که در قاره آسیا منحصر به فرد است. همچنین دارای ۲۱ پرده سینمایی می باشد که در آن فیلم های جالب پخش می شود. برای خوردن یک غذای خوشمزه با خانواده و دوستان، می­توانید بین رستوران های مدیترانه ای، آشپزخانه و پیتزایی یکی را انتخاب کنید. همچنین مغازه الکترونیک در این قسمت وجود دارد که تمام وسایل الکترونیکی جادویی و سرگرم کننده را در خود جای داده است.مرکز خرید ابن بطوطه-۲

بخش هندی:

این مرکز خرید با ارایه مد، این قسمت را برای کسانی طراحی کرده است که علاقه مند به لباس های کلاسیک، برند های معروف و مغازه های هنری  هستند. این برند ها شامل: ثویسو، باوهاوس و غیره است.

مرکز خرید ابن بطوطه-۳

قسمت ایرانی:

قسمت ایرانی ابن بطوطه مانند جواهری در این مرکز­خرید می درخشد. در این قسمت نقاشی یک گنبد فریبنده می باشد که توسط  گروه کوچک اما نابغه با دست کشیده شده است. در خیابان­های این پاساژ برند­های مدرن در این قسمت قرار دارند مانند: پاریس گالری با شکوه، دبنمز، اچ اند ام و بور اوِر۲۱٫ در این قسمت می توانید به آرامی قدم بزنید و از اجناس و دیدنی های قسمت ایرانی لذت ببرید.

مرکز خرید ابن بطوطه

 بخش مصری:

افسانه های مصر و اهرام آن در این قسمت وجود دارد. بخش مصری بیانگر لحظات عاشقانه و رمانتیک می باشد که با تاریخ باستان خویش، قدم زدن را در آن بخش برایتان لذت بخش تر خواهد کرد. بازدید از این قسمت، موجب کشف کتاب های بسیار، بازی، اسباب بازی فروشی، مغازه های لباس بچه و غیره خواهد شد. یادتان نرود برای کودکان دلبندتان سوغاتی بخرید.

بخش تونسی:

آسمان آبی و ابر­های نرم سفید، شما را به قرن ۱۴ بخش تونس خواهد برد. در این قسمت می توانید به کودکانتان اجازه دهید مدتی در این قسمت به بازی بپردازند. در این زمان شما می توانید اجناسی که احتیاج دارید را خریداری کنید. خود را از لذت رایحه پر شور و هیجان و مطبوع یکی از ۱۶ رستوران بین المللی  که دارای بهترین سرآشپزان حرفه ای می­باشد، در قسمت تونس محروم نکنید.

قسمت اندلسی:

طراحی زیبا و باشکوه قسمت اندلس، احتیاجات روزانه شما را فراهم می کند. در آنجا آرایشگاهی وجود دارد که می توانید به سرعت و با بهترین کیفیت موهایتان را کوتاه کنید، یک گلفروشی که عطر گل­هایش شما را سرمست خواهد کرد و وادارتان می کند برای معشوقتان گل بخرید. در بخش اندلس چشمه ای باشکوه وجود دارد که الهام گرفته از چشمه الحمرا می باشد.

برای رزرو تور دبی از مشاوران با تجربه آژانس گردشگری ایران آنکارا کمک بگیرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz