درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال با داشتن مساحت ۱٫۱۲۴٫۰۰۰ متر مربع از بزرگترین پاساژ های دنیا شناخته شده و همچنین جوایز استایل گرزیا (Grazia Style Awards) در سال ۲۰۱۰ را از آن خود کرد. این مرکز خرید جهانی در اولین سال افتتاح خود بیش از ۳۷ میلیون بازدیدکننده داشت. یعنی در هفته تقریبا ۷۵۰٫۰۰۰ نفر به این مرکز خرید می‌آمدند. بزرگ‌ ترین پنل آکریلیک جهان برای آکواریوم دبی با عرض ۸۸٫۳۲ متر، ارتفاع ۳٫۸ متر، ۷۵۰ میلی‌متر ضخامت و وزن ۲۴۵ تُن در این مرکز خرید واقع شده‌است. برای دوستداران شیرینی مژده داریم که بزرگترین شیرینی فروشی دنیا با مساحت بیش از ۹۳۰ مترمربع در این مرکز خرید واقع شده است.

خیابان مد

در این پاساژ زیبا می توانید به راحتی بهترین اجناس بروز دنیا را تماشا کنید زیرا در خیابان دبی، (فشن اَوِنو) دبی مال مجموعه‌ای بی‌سابقه بالغ‌ بر ۷۰ فروشگاه از مارک‌های معروف و لوکس جهان موجود است. این مجموعه علاوه ‌بر ورودی از داخل دبی مال دارای یک در مخصوص (VIP) از خیابان است. از مارک‌های موجود در این قسمت می‌توان به ورساچه، گوچی، دولچه و گابانا، بربری، لویی ویتون، شانل، کریستین دیور، آرمانی اشاره کرد.

مرکز خرید دبی مال-۱

بازار طلا

بزرگترین بازار سرپوشیده جهان در دبی مال قرار گرفته است به طوری که دارای ۲۰۰ فروشگاه شامل بهترین مارک‌های جهان است.

زمین یخی دبی

این زمین بزرگترین زمین اسکی جهان است. در این زمین می توانید زمستانی واقعی را تجربه کنید. در این زمین زیبا می توانید دوستان جدید پیدا کنید و یا کلاس های مربوط به اسکی را ثبتنام کنید.

آکواریوم دبی

آکواریوم دبی - دبی مال

این آکواریوم هیجان انگیز دارای بیش از ۳۳۰۰۰ ماهی مختلف می باشد که بازدیدکنندگان بسیاری را به خود جذب می کند. این آکواریوم رکورد «بزرگ‌ترین پنل آکریلیک جهان» را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسانده است.

در ۲۵ فوریه ۲۰۱۰ در پی نشت آب از این آکواریوم قسمتی از دبی مال به طور موقت بسته شد و خریداران به خارج از مرکز خرید هدایت شدند. یک روز بعد و پس از حل مشکل، دبی مال بر روی عموم دوباره باز شد.

دینو دبی

دینو - دبی مال

به جهانی که فقط در قصه ها وجود دارد خوش آمدید! در این قسمت وارد جایی می شوید که ۱۵۵ سال پیش وجود داشت و مربوط به دوران ژوراسیک بود. در زمان های گذشته که دایناسور ها در جهان حکومت می کردند. بقایای اسکلت یک نوع دایناسور که بیش از ۱۵۵ میلیون سال دارد در اینجا خواهید دید. این جانور از خانواده های یونانی بود. به این دایناسور دیپلودوسیدی نام داشت که به معنی استخوان زیر دم بود که با کمک این استخوان این جانور دم خود را تکان می داد. این اسکلت دایناسور در سال ۲۰۰۸ کشف شد و از امریکا به دبی آورده شد. زمانی که این اسکلت را پیدا کردند دایناسور شکل خوابیده داشت گویی که در خواب فرو رفته بود. این دایناسور به خانه جدیدش یعنی در دبی مال انتقال پیدا کرد. این استخوان یک متری واقعی بوده و متعلق به اسکلت یک دایناسور است.

سینمای چند پرده ای

این سینما با ۲۲ پرده همزمان، با داشتن فیلم های مدرن و بروز، در دبی مال، شما را دعوت می کند تا فیلم های سینمایی مورد علاقه خود را ببینید. این سینما فیلم های ۴ بعدی را به جهانیان ارایه می دهد.

برای رزرو تور دبی با اژانس گردشگری ایران آنکارا تماس بگیرید تا از بهترین سفرها برخوردار شوید.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz