درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مرکز فرهنگی ویستلر

مرکز فرهنگی ویستلر

این مرکز فرهنگی ادای احترام به دو قبایل بومی منطقه می باشد. قبیله ی اسکوامیش و قبیله ی لیل وت . از طریق آثار هنری و نمایشگاه تعاملی این مرکز در هم آمیخته شدن این قبیله را نشان می دهد.

۹۴

پس از ورود با یک آهنگ و موسیقی محلی به بازدیدکنندگان خوش آمد گویی گفته می شود.

بازدید کنندگان می توانند توسط تور و راهنما از این نمایشگاه دیدن کنند

همچنین شما می توانید به دیدن فیلم برجسته ی “اولین قلمرو” بروید.

در این نمایشگاه  شما می توانید از آثار هنری و از صنایع دستی محلی دیدن کنید. هچنین با مراسم های سنتی و چگونگی فرهنگ این دو قبیله آشنا شوید.

به گفته ی بازدیدکنندگان این نمایشگاه سرگرم کننده باعث می شود شما با فرهنگ بومی کانادا آشنا شوید و تاریخ این کشور و مردمان آن را بهتر بشناسید.

۹۳

مرکز فرهنگی ویستلر در شمال شهر ویستلر قرار دارد . ساعت کار نمایشگاه از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد . هزینه ی بلیط این نمایشگاه برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۸ دلار برای دانش آموزان ۱۳٫۵۰ دلار و برای بزرگسالان ۱۸ دلار می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مرکز فرهنگی ویستلر مراجعه کنید : http://slcc.ca/

این مکان برای یک گردش خانوادگی بسیار مفید است . شما می توانید به همراه کودکان خود در این مکان یک سرگرمی آموزنده را تجربه کنید همچنین می توانید برای انجام تحقیقات دانشگاهی در این مکان مطالبی مفید به دست بیاورید .

۹۱

توصیه می کنیم قبل از بازدید از این مرکز کمی درباره ی تاریخ و فرهنگ و بومیان کانادا مطالعه کنید و کمی آمادگی ذهنی کسب کنید . در سایت این مرکز می توانید اطلاعات خوبی کسب کنید . همچنین شما می توانید بعضی از آثار دستی کانادا را برای سوغات خریداری کنید .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz