درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مسافرت با افراد زیر سن قانونی

مسافرت با افراد زیر سن قانونی

افسران قسمت‌های مرزی مراقب گم شدن کودکان هستند و ممکن است درباره افراد کم سنی که با شما سفر می‌کنند سوالات دقیقی بپرسند.

توصیه می‌کنیم والدینی که حضانت فرزندانشان را برعهده دارند، کپی مدارک حقوقی حضانت مانند حق حضانت کودک را به همراه داشته باشند. اگر شما در حضانت سهمی داشته باشید و سرپرست دیگر همراه با شما سفر نکند، یا اگر با کودکان زیر سن قانونی سفر می‌کنید که والدین یا قیم قانونی آن‌ها نیستید، پیشنهاد می‌کنیم که اجازه نامه‌ای ‌با خود به همراه داشته باشید که به شما اجازه می‌دهد تا آن‌ها را با خود به سفر ببرید و وارد کشور کانادا شوید.

موافقت‌نامه باید شامل نام کامل، آدرس و شماره‌تلفن والدین سرپرست یا قیم قانونی باشد. بعضی از مسافران برای اطمینان بیشتر رضایت‌نامه محضری با خود دارند تا دچار دردسر نشوند و از هرگونه تاخیر اجتناب کنند.

در هنگام سفر با وسائل نقلیه، والدین یا سرپرستان باید با همان وسیله‌نقلیه‌ای به مرز برسند که کودک یا افراد زیر سن قانونی را با آن تا مرز همراهی کردند. سایت Travel.gc.ca درباره سفر با کودکان اطلاعات بیشتری ارائه می‌دهد.

مسافرت با حیوانات خانگی

آزانس بازرسی محصولات غذایی کشور کانادا (CFIA) شرایط مهمی برای همه حیوانات و محصولات حیوانی که وارد کانادا می‌شوند تعیین کرده است. آزانس بازرسی محصولات غذایی کشور کانادا (CFIA) درباره واردات حیوانات خانگی اطلاعات مفیدی در وب‌سایت خود ارائه کرده است که می توانید برای مطالعه بیشتر در این زمینه به سایت این سازمان مراجعه کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz