درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مسجد جمیرا دبی

مسجد جمیرا دبی

مسجد جمیرای دبی، یکی از بزرگترین مساجد این شهر است که بازدید کنندگان را به خود دعوت می کند. این مسجد تنها مسجدیست که غیر مسلمانان را نیز به خود دعوت می کند. مسجد جمیرا ۱۲۰۰ نمازگزار را در خود جای داده است. سنگ های سفید این مسجد بسیار درخشان است و چشم بیننگان را به خود خیره می کند.

بیش از ده سال است که مسجد جمیرا یکی از مهمترین نقاط در ذهن و روح شهروندان دبی شده است. این مسجد با دادن اجازه ورود به غیر مسلمانان، آنان را به دیدن فرهنگ دبی و دینشان دعوت می کند. این مکان دقیقا مانند ساختمان های اسلامی طراحی شده است. این بنای سنگی مانند بناهای سنت فاطمی قرون وسطی  با دو مناره طراحی شده است که نشان دهنده جزئیات دقیق از آن زمان می باشد.

این مکان زیبا در غروب آفتاب بسیار زیبا خواهد بود زیرا نور افکن های حیرت انگیز و خیره کننده مسجد فضا را نورانی خواهد کرد. این فضا بسیار زیباست و گفته شده که شبیه مسجد  Cairo، فرمانروای مصری این شهر است که در اواخر هزاره اول و در اولین دوران  اسلام، حاکم این شهر بود. این مکان برای میهمانان و بازدید کنندگان علاقهمند به فرهنگ، ۶ روز هفته باز می باشد. از شنبه تا پنجشنبه می توانید از این بنای زیبا دیدن کنید.

برای ورود نیازی به رزرو نیست. شیخ محمد ابن راشد شش روز در هفته مسافران تور دبی را به این مسجد زیبا دعوت می کند بنابراین می توانید خود را در گروه بازدید کنندگان این تور عضو کنید. مدت هر بازدید برای این مسجد ۷۵ دقیقه می باشد. ورودی مسجد نفری ۱۰ درهم بوده و پوشیدن لباس ساده برای ورود پیشنهاد می شود. همچنین می توانید از مسئولین چادر نیز امانت بگیرید. در مسجد جمیرا،  می توانید دوربین به همراه داشته باشید بنابراین شانس گرفتن عکس را از دست ندهید.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz