درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مسکن در خارج از دانشگاه

مسکن در خارج از دانشگاه

اگر موفق نمی شوید در خوابگاه های دانشگاه مسکن بیابید، می توانید به دنبال مسکن خارج از پردیس بگردید. گرچه در شهر های بزرگ، مسکن مشمول یارانه ی دانشگاه، اغلب ارزانتر از سایر انواع مسکن است، ولی ممکن است در شهرها و شهرک های کوچکتر بتوانید با سکونت در جایی در شهر، در هزینه ها صرفه جویی کنید تا اینکه در پردیس ساکن شوید.

این مسکن ها شامل آپارتمان ها، خانه های مبله وغیرمبله، خوابگاه های خود گردان، تالارهای تعاونی اسکان و اتاق های اجاره ای در خانه های شخصی می شود .

جهت یافتن مسکن خارج از پردیس به اداره مسکن دانشگاه مراجعه کنید یا با بخش اگهی طبقه بندی شده ی (آگهی نیازمندیها یا طبقه بندی شده ها نیز نامیده می شوند ) روزنامه محلی مراجعه کنید.

بسیاری از روزنامه های آمریکا اکنون دراینترنت موجود هستند، بنابراین می توانید موارد مسکن خارج از پردیس را زمانی که در وطن خود هستید جستجو کنید.

تابلواعلانات پردیس را نیز برای اطلاعیه ای از طرف دانشجویانی بررسی کنید که به دنبال هم اتاقی برای اشتراک در یک آپارتمان هستند.

به دنبال کمک از سوی فردی باشید که با جامعه آشنایی دارد، و یا از مشاور دانشجویان بین المللی برای دریافت پیشنهاد در این باره سوال کنید

به طور کلی هزینه ای که برای مسکن خرج می کنید باید محدود به یک سوم یا یک چهارم کل هزینه ای باشد که برای مخارج زندگی در نظر گرفته اید.

اگر این هزینه نیمی از بودجه شماست احتمالا بیش از اندازه در این مورد هزینه پرداخت می کنید، اگر هزینه ها به طور غیر متعارفی ارزان است این احتمال وجود دارد که محل سکونت شما زیر استاندارد است.

شهرهای ایالات متحده دارای قوانین مسکن محلی هستند که “آیین نامه محلی” یا قوانین مسکن نامیده می شوند، که استاندارد های خاصی را تعیین می کنند و باید رعایت شوند تا اطمینان حاصل شود که خانه ها و آپارتمان ها ایمن و بهداشتی هستند.

شاد و سربلند باشید.

پیکاپ پاسپورتپیکاپ ویزا


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz