درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

معرفی رستوران های عجیب دنیا

معرفی رستوران های عجیب دنیا

معرفی رستوران های عجیب دنیا که غذاها و محیط جالب و عجیبی دارند که امتحان کردن یکبار غذا خورن در این مکان ها میتواند جالب باشد. میتوانید در این مطلب علت عجیب بودن این رستوران ها را بدانید.

برترین ها: در گوشه و کنار دنیا رستوران های عجیبی وجود دارند که تصور غذا خوردن در این مکان ها کمی دشوار است. به طور مثال، روی صندلی هایی که به شکل توالت فرنگی ساخته شده اند بنشینید و درون ظرف هایی با همان شکل غذا بخورید! یا در میان گورها با آسایش خیال غذای مورد علاقه خود را گاز بزنید و لذت ببرید!

توالت مدرن – تایپه – تایوان

گلاب به رویتان و با عرض پوزش باید بگوییم رستورانی در تایوان هست که شبیه یک دستشویی بزرگ است. در این رستوران روی توالت فرنگی می نشینید و درون کاسه های توالت فرنگی هم غذا می خورید.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

گریل حمله قلبی – لاس وگاس – نوادا

در این رستوران غذاهایی با کالری های بسیار زیاد سرو می شوند. گارسون های آن لباس های خاصی به تن دارند. یکی از منوهای این رستوران عجیب، برگر ۱۳۰۰ گرمی با ۹۹۸۲ واحد کالری است. هنگامی که مشتری وارد می شود، به او لباس جراحی داده می شود. بهتر است در این رستوران همبرگر بزرگ را سفارش ندهید زیرا اگر نتوانید آن را به اتمام برسانید، با یک پاروی بزرگ تنبیه خواهید شد. نوشیدنی های این رستوران تِم پزشکی دارند. به طور مثال، نوشیدنی در کیسه های سرم سرو می شوند. اینجا چاق بودن مزیت است. اگر بالای ۱۶۰ کیلوگرم وزن داشته باشید می توانید به طور رایگان غذا میل کنید.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

نینجاهای نیویورک – نیویورک

اگر از گارسون های کسل‌کننده رستوران ها خسته شده اید، بد نیست به رستوران نینجاهای نیویورک یک سری بزنید. در این رستوران، جماعتی از نینجاها در خدمت شما هستند تا هر دستور یا سفارشی دارید برایتان مهیا کنند. این رستوران تاریک و در زیرزمین قرار دارد و حدود ۶ هزار فوت مساحت آن است. به همین دلیل، نینجاها فضاهای متعددی برای مخفی شدن دارند.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

کافه باربی – تایپه – تایوان

دوست دارید دختر باربی در دنیای باربی باشید؟ می توانید به کافه باربی در تایپه بروید و رویای خود را محقق کنید. این کافه به طور کلی صورتی است و همه جای آن نشانه های زندگی باربی را در خود دارد.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

Dans Le Noire – لندن – انگلستان

نور تا چه اندازه در طعم غذا تاثیر می گذارد؟ در رستوران Dans Le Noire باید در تاریکی مطلق غذا بخورید. در این دنیای تاریک، تا زمانی که غذایتان تمام نشده است نمی دانید چه می خورید. گارسون های این رستوران به طور کامل نابینا هستند و توسط آنها پذیرایی می شوید.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

رستوران هواپیما – کلورادو اسپرینگز – کلورادو

غذاهایی که در هواپیما سرو می شوند اصولا طعم خیلی خوبی ندارند و با ولع آنها را نمی خورید. اما در رستوران هواپیما در کلورادو داستان فرق دارد. درون یک بوئینگ KC-97 انواع شام و ناهارهای بسیار لذیذ و خوشمزه سرو می شود. در ضمن، ظروف نیز فلزی هستند و دیگر از ظرف های پلاستیکی خبری نیست.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

رستوران راه آهنی Fritz – جاهای مختلف – کانساس و میسوری

خوشتان نمی آید با گارسون ها سر و کله بزنید؟ چرا سفارش نمی دهید غذایتان را با قطار برایتان بیاورند. ما با تلفن به رستوران راه آهنی Fritz غذای خود را سفارش می دهید و غذا در یک ماشین به شکل قطار اسباب بازی به شما تحویل داده می شود.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

The Chillout Lounge – دبی – امارات متحده عربی

تصور اینکه در تابستان گرم در دبی غذای گرم بخورید، کمی ناخوشایند است. اما اگر این غذاخوردن در یک سرمای منجمد کننده در وسط گرمای طاقت فرسا باشد، داستان عوض می شود. در رستوران The Chillout Lounge سوپ داغ، نوشیدن یهای گرم و دیگر غذاهای گرم در حالی سرو می شوند که شما در دمای زیر صفر نشسته اید. حتی میز و صندلی ها نیز از یخ ساخته شده اند. به مهمان ها علاوه بر غذا، دستکش، کلاه، کفش، ژاکت و جوراب نیز داده می شود تا قندیل نبندند.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

رستوران نیولاکی – احمدآباد – هند

این رستوران بوی مرده می دهد؟ در رستوران احمدآباد، غذای مهمان ها روی میزهایی که در فاصله قبر مرده ها قرار دارد، سرو می شود. این رستوران بر روی زمین یک گورستان تاسیس شده است و مالک آن به جای برداشتن گورها، آنها را به عنوان دکور رستوران خود استفاده کرده است. البته، اطراف گورها با فنس های فلزی احاطه شده اند.

عجیب‌ترین رستوران های دنیا

Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz