درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

معرفی هتل ها با نرخ های مختلف

معرفی هتل ها با نرخ های مختلف

بر اساس سلیقه ها و بودجه ی افراد انتخاب های زیادی برای اقامت در سفر وجود دارد. شما میتوانید شب را در چادر یا مینی باس های مسافرتی بگذرانید و یا در لوکس ترین هتل ها شب خود را سپری کنید

 

 
مسافرت رفتن، دردسرهای خودش را دارد، از جمله نگرانی بنزین و سقوط هواپیما و اقامت شبانه. ولی این آخری در مسافرتهای ایرانی، دیگر چندان وجود ندارد. زیرا خانواده های ایرانی در فصل سفر، خصوصا تابستانهاف ترجیح می دهند خانه به دوشی را با خریدن یک چادر مسافرتی تجربه کنند. هر جا شد، اتراق کنند و برای استراحت چند ساعته شبانه، مجبور نباشند چند ده هزار تومان، برای اجازه اتاق و سوئیت هتل، هزینه کنند. این طرز مسافرت، شاید پاک کردن صورت مسئله باشد، ولی جوابی که از مابهتران آنطرف آب به پرسش همیشگی "شب کجا بخوابیم" می دهند، گاهی از خواندنی است، البته فقط خواندنی، چون به نظر می رسد توان تجربه کردن این طرز جواب دادن، در توان از مابهتریان وطنی هم نباشد. زیرا هزینه شبانه اقامت هر نفر در برخی از این سوئیتها، میلیونها تومان پول می شود. یعنی پول خوابیدن یک شب در یکی از این سوئیتها، قیمت یک آپارتمان کوچک در وسط تهران می شود که برای بسیاری از ایرانیها، رویای دست نیافتنی شده.
 
گرانترین هتلهای جهان، سوئیتهای خود را برای رقابت با همدیگر، همچنان گرانتر، اجاره می دهند تا در لیستی که در جدول زیر آمده، خودنمایی کنند. البته توضیح این نکته ضروری است که اینها از باب اطلاع رسانی است، نه تبلیغ اقامت در این هتلهای گرانفروش! شما از بین انتخابهای مختلف، از چادر مسافرتی گرفته تا هتل ویلسون، کدام را می پسندید؟
 

رتبه

نام هتل

مشخصات سوئیت

مساحت

هزینه شبانه اقامت هرفرد

اول

هتل رئیس جمهور ویلسون در آمریکا

سوئیترویال پنت هاوسدر طبقه هشتم هتل رئیس جمهور ویلسونواقع شده و دارای ۱۲ اتاق، ۱۲ حمام با امکانات کامل، میز بیلیارد، سالن ورزش،آسانسور و تراس شخصی است.

۵ هزار و ۵۱۱ فوت مربع

۶۵ هزار دلار

دوم

هتل پالمز آمریکا

سوئیت هیو هفنر، واحد دوبلکس باظرفیت حضور ۲۵۰ نفر و با تخت خواب گردان با سقف شیشه ای، استخر و جکوزی بادیواره‌های شیشه‌ای، میز بیلیارد، اتاق سرگرمی و امکانات کامل صوتی و تصویری،آسانسور شیشه‌ای، سالن ورزش و اتاق ماساژ بخشی از امکانات بزرگترین سوئیت جهانرا تشکیل داده است

۹ هزار فوت مربع

۴۰ هزار دلار

سوم

هتل مارتینز فرانسه

پنت هاوس پرستیژ، دو اتاق خواب،بالکنی بزرگ با چشم اندازی زیبا به خلیج کن و کوه‌ها و جزایر اطراف آن، ارائهخدمات ۲۴ ساعته، استخر روباز، استفاده از فناوری‌های نوین و امکانات تفریحیپیشرفته بخشی از امکانات مختلف این پنت هاوس را تشکیل می دهد.

۳۳۹۰ فوت مربع

۳۵ هزار دلار

چهارم

هتل پلازا آمریکا

سوئیت رویال پلازا، این سوئیت باالهام از دربار لویی پانزدهم ساخته شده و دارای سه اتاق خواب، اتاق سرگرمی، یککتابخانه شخصی شامل برخی از کتاب‌های نفیس انتشارات آسولاین، سالن ورزش،آشپزخانه به سبک وایکینگ وامکانات کامل صوتی و تصویری است.

۴۴۹۰ فوت مربع

۳۰ هزار دلار

پنجم

هتل آتلانتیس باهاماس

سوئیت پل، علت نامگذاری این سوئیتبه محل قرارگیری آن در میان دو برج این هتل باز می‌گردد. لوستری از طلا، سقف‌هایشیشه‌ای، دو مرکز تفریحی و حمام‌هایی مجلل و باشکوه به همراه جکوزی بخشی ازامکانات مجلل و پیشرفته این سوئیت را تشکیل می‌دهد.

۴۷۴۰ فوت مربع

۲۰ هزار دلار

ششم

پالمیلا ریزورت مکزیک

ویلا کُرتز، برخورداری از ۴ اتاقخواب که دو عدد از آنها دارای بالکن و چشم اندازی بی‌نظیر به آب‌های اقیانوسبوده، ۴ حمام، آشپزخانه داخلی و خارجی، استخری بزرگ، دفتر کار، خدمه ۲۴ ساعته درزمینه‌های مختلف و قرار گرفتن در منطقه ساحلی خصوصی، بخشی از امکانات این محلاقامت لوکس را در مکزیک تشکیل می‌دهد.

۱۰ هزار متر مربع

۸ تا ۱۴ هزار دلار

هفتم

هتل قصر ابوظبی امارات متحده عربی

سوئیت قصر، برخورداری از ۳ تخت خواببزرگ و مجلل، بالکنی بسیار بزرگ با چشم اندازی بسیار زیبا، حمام‌هایی از سنگمرمر و جکوزی، آسانسور شخصی که امکان دسترسی مستقیم به داخل سوئیت را فراهم می‌کندو تزییناتی مجلل و باشکوه از بهترین مواد، همه در قصری کوچک واقع در هتل قصرامارات قرار گرفته اند. این هتل از زیباترین هتل‌های کشور امارات به شمار می‌رود

۲۲۳۰ فوت مربع

۳۵۰۰ تا ۱۲ هزار دلار

هشتم

برج العرب دبی

سوییت رویال، این سوئیت دوبلکسدارای دو اتاق خواب بوده که از سینما و آسانسور شخصی، تخت خواب گردان، حمام‌هاییاز سنگ مرمر در کنار کامل‌ترین امکانات رفاهی و سرگرمی و استفاده از طلای ۲۴عیار در جای جای آن بهره‌مند است

۲۵۰۰ فوت مربع

۳۵۰۰ تا ۶۸۰۰ دلار

نهم

نورث آیلند ویلاز در سیشلز آفریقایجنوبی

ویلای شماره ۱۱، ویلاهایی دست ساز،دارای دو اتاق خواب، حمام از سنگ مرمر، درب‌های کشویی که منظره‌ای بی‌نظیر ازدریا را همواره در پیش روی ساکنین قرار می‌دهد. امکانات کامل صوتی و تصویری واستخر شخصی برخی از ویژگی‌های ویلاهای این مجموعه را تشکیل می‌دهد. ویلا ۱۱،بهترین و گران‌ترین سوئیت این مجموعه بوده و اخیرا «ویلیام و کیت زوج سلطنتیبریتانیا» نیز ماه عسل خود را در این مکان گذرانده‌اند.

۴ هزار و ۸۹۰ فوت مربع

هزینه هر شب اقامت در هر یک از اتاق‌هایآن ۴۸۰۰ دلار برای هر نفر و هزینه اجاره ۱۱ ویلای این مجموعه برابر با ۷۲۰ هزاردلار

 
منبع : خبر آنلاین
 

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz