درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

منطقه جبلعلی دبی

منطقه جبلعلی دبی

جبلعلی یک شهرک در ۳۵ کیلومتری دبی می باشد و دارای ۶۳۱۶۳۴ نفر بوده و دارای مساحت ۴۷٫۱ متر مربع است. همچنین فرودگاه بین‌المللی آل مکتوم و نیروگاه جبل علی در این شهرک قرار دارند. این منطقه صنعتی دبی است که به نهر جبلعلی شهرت دارد. جالب است بدانید که حدود ۵۰ درصد این منطقه ساخته دست انسان است. این شهرک دارای ۶ مارینا، ساحل تفریحی، یک پارک آبی، دهکده دریا و موج‌شکن‌ها می‌باشد. از این شهرک زیبا همه ساله تجار و مسافران تور دبی دیدن می کنند. منطقهٔ صنعتی دبی  منطقه آزاد جبل علی دبی نام دارد که از کشورهای زیادی از جمله چین و تایوان و تایلند در آن برای تولید به عنوان منطقهٔ کاملاً آزاد در آن جمع شده‌اند. اکثرا جمعیت این شهرک را چینی ها، تایوانی ها و تایلندی ها در آن  جمع شده اند و از این منطقه به عنوان منطقه آزاد استفاده می کنند. جزیره‌های نخلی سه مجمع‌الجزایر ساخت بشر است که در شهر دبی،  در آب‌های خلیج فارس قرار دارد. این سه جزیره که به شمایل یک درخت نخل هستند، نخل جمیرا، نخل دیره و نخل جبل علی نام دارند. کاربرد این جزایر مسکونی، سرگرمی و تجاری است. این منطقه بزرگترین منطقه دنیا از نظر وسعت شناخته شده و سالیانه شرکت های بیشماری در ان شروع به فعالیت می کنند. یکی از عناصر اصلی موفقیت این بندر کانتینری با وجود کوچکی کشور امارت متحده عربی، جایگاه جغرافیایی استراتژیک کشور امارت و سپس جایگاه جغرافیایی استراتژیک خود این بندر می‌باشد. بندر جبلعلی یکی از مهمترین مناطق برای صدور و تولید اجناس گوناگون است و علاوه بر کانتینر، نفت، گاز مایع و محصولات پتروشیمی از عمده کالاهای حمل و نقل شده در این بندر است. با توجه به نوع اقتصاد کشورهای منطقه که به گونه ایست که بیشتر صادرات نفت و کالا های مورد نیاز را در دست دارند، می توان این محل را مکانی برای صدور و ورود کالا ها دانست. از جذابیت هایی که در این منطقه وجود دارد، هتل جبل علی بیج، مرکز جی بی ام دیسکروبشن دبی،  و غیره است.

منطقه جبلعلی دبی-۱

با سابقه ۲۷ ساله، این منطقه توانست صنعتگران در حال رشد را در خود جمع کرده و چندین شرکت را به هدفشان برساند و فرصت های تجاری را به تجار عرضه کند. این منطقه اول در سال ۱۹۸۵ با ۱۹ شرکت شروع کرد و اکنون با داشتن ۷۱۰۰ شرکت در خود پیروزی و موفقیت را از آن خود کرده است. هدف این منطقه همانطور که رهبر دبی شیخ راشد ابنسعید المکتوم خواسته است، رهبری شرکت های جهان را به طور یکپارچه در پوشش خود قرار دهد.به همین منظور برای سهامداران، تجار، عرضه کنندگان و غیره امکانات زیادی فراهم کرده اند.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz