درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مهاجرت به امریکا از طریق ویزای k1

مهاجرت به کانادا از طریق نامزدی با شهروند امریکایی

کشور امریکا برای کسانی که با یک شهروند امریکایی آشنا شده اند و هر دو طرف تمایل به ازدواج با هم دارند شرایط مهاجرتی در نظر گرفته است. به این روش اخذ ویزا در اصطلاح K1 گفته می شود که بر طبق آن شهروند امریکایی می تواند نامزد خود را برای ازدواج به کشور خود بیاورد.
این ویزا برای کسانی مناسب است که می خواهند برای ازدواج با نامزد خود به امریکا بروند و از این طریق می توانند گرین کارت دریافت کنند.
به این منظور طرف شهروند امریکایی باید فرم ۱۲۹-F را پر کند. این کار حتما باید در یکی از دفاتر USCIS در امریکا انجام شود تا برای بررسی به دفتر ملی ویزا NVC ارسال شود.
پس از بررسی های لازم و صحت شرایط متقاضیان اخذ ویزای نامزدی، وقت مصاحبه تعیین می شود. متقاضی باید مدارک زیر را با خود همراه داشته باشد:
–    تکمیل و ارائه فرم DS-156
–    تکمیل و ارائه فرم DS-156K
–    شناسنامه
–    اصل پاسپورت
–    گواهی طلاق یا فوت همسران قبلی هر دو طرف ازدواج
–    تاییدیه معاینات پزشکی
–    تکمیل و ارائه فرم I-134
–    ارائه دو قطعه عکس
–    پرداخت هزینه های ویزا
اما برای مهاجرت و در نهایت ازدواج به این روش شرایطی نیزوجود دارد:
–    هر دو طرف به سن قانونی رسیده باشند
–    اگر قبلا ازدواج کرده اند مدارکی مستند مبنی بر طلاق داشته باشند
–    ظرف مدت دو سال از آشنایی خود با هم ملاقات هایی داشته باشند مگر این که ثابت کنند موانع بسیاری برای بازدید ایشان وجود داشته است
–    پس از ارائه مدارک و تاییدیه افسر سفارت متقاضیان ازدواج باید ظرف مدت ۹۰ روز با هم ازدواج کنند در غیر این صورت وضعیت ویزای K1 منقضی خواهد شد.
جهت درخواست ویزای K-1 می توانید از یک وکیل ماهر کمک بگیرید تا به روند اخذ ویزای خود سرعت بخشید. همچنین می توانید پس از تایید ویزای خود برای پیکاپ پاسپورت خود از مشاورین ما در ایران آنکارا بهره گرفته و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz