درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مهاجرت به کانادا با تخصص فدرال

مهاجرت به کانادا با تخصص فدرال

همان طور که در پست های قبل در مورد مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی گفتیم، پس از پذیرش دعوتنامه از طرف سیستم الکترونیک اداره مهاجرت، یکی از روش هایی که متقاضی می تواند از طریق آن اقدام نماید Federal Skill Worker  می باشد.

مهاجران حرفه و تخصص فدرال بر اساس توانایی هایشان انتخاب می شوند. هدف از این روش، جبران  کمبود نیروی متخصص در بازار کار کانادا می باشد.

جهت اقدام از طریق این روش متقاضیان باید یکی از سه شرط زیر را دارا باشند:

  • درخواست کار معتبر از یک کارفرمای کانادایی
  • حداقل یک سال سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز روش تخصصی فدرال در سال ۲۰۱۴
  • تکمیل دوره دکترا در کانادا و یا گذراندن حداقل دو سال تحصیلی از ۴ سال دوره دکترا در یکی از دانشگاههای رسمی کانادا

متقاضیان مهاجرت از این روش بر اساس شش معیار که در ادامه آمده است، ارزیابی می شوند که با توجه به این معیارها متقاضیان می توانند خود را ارزیابی کنند که آیا برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند یا خیر. متقاضیان برای دریافت ویزای دائم از این روش باید ۶۷ امتیاز کسب کند که بر اساس معیار های ذیل امتیازبندی می شود :

تحصیلات : حداکثر امتیاز ۲۵

سطح زبان انگلیسی / فرانسه : حداکثر امتیاز ۲۸

سابقه کاری : حداکثر امتیاز ۱۵

سن : حداکثر امتیاز ۱۲

درخواست کار از کانادا : حداکثر امتیاز ۱۰

قابلیت سازگاری : حداکثر امتیاز ۱۰

افسران بررسی کننده پرونده ها و صادر کنندگان ویزای اقامت کشور کانادا می توانند بدون توجه به امتیاز کسب شده متقاضی، تقاضای مهاجرت او را بر اساس ارزیابی جایگزین قبول و یا رد کنند.

علاوه بر کسب حداقل ۶۷ امتیاز توسط متقاضی در اینروش، او باید بتواند خود و همراهان خود را از لحاظ مالی در کانادا تامین کند. انجام یک سری معاینات پزشکی و عدم سوء پیشینه نیز برای متقاضی و همراهانش الزامی می باشد.

هزینه درخواست نامه برای مهاجرت نیروی متخصص فدرال : متقاضی اصلی برای درخواست نامه از این طریق باید مبلغ ۵۵۰ $ کانادا را بپردازد. همچنین برای همسر و یا هر همراه دیگری ( بالای ۲۲ سال ) ۵۵۰ $ کانادا، و برای هر همراه کوچکتر از ۲۲ سال ۱۵۰ $ کانادا می باشد که متقاضی باید نسبت به پرداخت آن به دولت کانادا در ابتدای کار اقدام نماید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz