درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مهاجرت به کانادا (۱)

مهاجرت به کانادا (۱)

قوانین و مقرراتی که ممکن است مهاجرت شما را به کانادا تحت تاثیر قرار دهند چه هستند؟

الزامات قانونی برای بازدید و یا اقامت در کانادا به ملیت شما ، دلیل ورود به کانادا ، مدت زمان اقامت و درآمد و در بعضی از موارد حتی سن شما بستگی دارد.

در این بخش شما می توانید از این قوانین و مقررات بیشتر بدانید.

آوردن حیوانات خانگی به کانادا

حیوانات خانگی نیز نیاز به مدارک برای ورود به خاک کانادا را دارند. درباره ی اسناد و آزمایش های پزشکی لازم برای حیوان خانگی شما مانند گربه و سگ به شما اطلاعاتی خواهیم داد .

درکی از اطلاعات پایه از کشور کانادا در یک نگاه

کانادا دومین کشور جهان به لحاظ وسعت می باشد ، که در شمال قاره آمریکا واقع شده است و از اقیانوس اطلس و از غرب تا اقیانوس آرام وسعت دارد. جمعیت کشور حدود ۳۱ میلیون نفر می باشد.

اکثر مردم کانادا در شهر زندگی می کنند که بیش ۸۰ درصد آنان در منطقه جنوب کانادا ، در مرز ۳۰۰ کیلومتری آمریکا قرار دارند پایتخت کانادا اوتاوا می باشد.

ورزش ملی کانادا هاکی روی یخ است و دین اکثریت مردم کانادا مسیحی می باشد.

نام کانادا از کلمه سرخپوستی Kanata به معنی «دهکده» و یا «سرپناه» می‌آید. در سال ۱۵۳۵، ساکنین این منطقه که اکنون با نام شهر کبک شناخته می‌شود، از این کلمه استفاده کردند تا نشانی این محل را به ژاک کارتیه که مقصدش به سمت دهکده استاداکونا بود بدهند. کارتیه کلمهٔ کانادا را هم برای آن دهکده و هم کل منطقه‌ای که در آن زمان به آن دونا کونا می‌گفتند استفاده می‌کرد. در سال ۱۵۴۷ در نقشه‌ها نیز با همین عنوان کانادا ثبت شد.

روز ملی کانادا ۱ جولای می باشد همه ساله مردم کانادا این روز را جشن می گیرند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz