درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مهاجرت به کبک با سرمایه گذاری

مهاجرت به کبک با سرمایه گذاری

اگر می خواهید به کبک مهاجرت کنید باید مبلغ ۱۶۰۰۰۰۰ دلار داشته باشید. همچنین ۲ سال سابقه کاری تمام وقت و پاره وقت در زمینه صنعت، کشاورزی و تجارت در سازمان های دولتی، خصوصی و بین المللی داشته باشید. در این صورت به آسانی مهاجرت به کانادا در دستان شما خواهد بود. تجربه مدیریت از نظر این برنامه به معنی آن است که متقاضی به طور تمام وقت مسئولیت ها و وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل مواد اولیه، منابع مالی و انسانی آن بیزنس را به عهده داشته است. به عهده داشتن این مسئولیتها به عنوان کارآموز، کارورز و یا آموزش های تخصصی مرتبط با دریافت درجه تحصیلی سابقه مدیریت قابل قبول محسوب نمی شود.

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک را دارند، میبایست مبلغ ۸۰۰۰۰۰ دلار در مراکز و مؤسسات شناخته شده در کانادا سرمایه گذاری نماید و پس از ۵ سال اصل پول خود را بدون سود دریافت نمایند.

این امکان نیز وجود دارد که متقاضی مبلغ ۲۲۰۰۰۰ دلار بپردازد  و ۸۰۰۰۰۰ دلار را به صورت وام به مدت ۵ سال از یک مؤسسه ی شناخته شده دریافت کند. در این صورت پس از ۵ سال دیگر هیچ مبلغی به متقاضی باز گردانده نمیشود.

شرایط متقاضی نظیر سن، تحصیلات، تجربه، زبان و قابلیت سازگاری در تصمیم گیری مورد توجه قرار میگیرد اما احتیاج نیست که حتما مهاجران زبان انگلیسی و یا فرانسه را بلد باشند.

برنامه سرمایه گذاری کبک، از تاریخ ۳۱ آگوست شروع میشود و ظرفیت آن برای کشور چین ۱۲۰۰ و برای دیگر کشورها، ۵۵۰ است. سیستم بر اساس قرعه کشی نیست.

این روش سرمایه گذاری برای متقاضیانی است که میخواهند دارای ویزای دایم باشند به همین دلیل به مدت ۵ سال بدون سود سپرده، مبلغ ۸۰۰۰۰۰ دلار در شرکت های شناخته شده سرمایه گذاری میکنند.

اگر واجد الشرایط هستید دقت کنید که میتوانید از ۳۱ آگوست ۲۰۱۵ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ اقدام کنید. امتیازات شما شامل بردن خویشاوند و خانوادتان بدون مشکل، اخذ اقامت دایم، سرمایه گذاری در شرکت شناخته شده، داشتن حق شهروندی و غیره میباشد.

همچنین نیاز به دانستن زبان هم نخواهید داشت. کاندیدا باید حداقل ۱٫۶ میلیون دلار کانادا دارایی خالص، به تنهایی یا با شریک زندگی خود داشته باشد. دارایی ها شامل: ملک، حساب بانکی، صندوق بازنشستگی، بورس و سهام می شود.

–          سابقه مدیریتی

کاندیدا باید حداقل دوسال، سابقه مدیریتی در پنج سال گذشته را داشته باشد. شرکت باید حداقل دو کارمند تمام وقت در سهم مدیریت خود داشته باشد.

–          سرمایه گذاری

کاندیدا باید قصد اقامت در کبک داشته باشد و قرارداد مبنی بر سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلار را با یک واسطه مالی مورد قبول، امضا کند. (این سرمایه گذاری می تواند تامین شود).


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz