درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مهاجرت کانادا با نیروی متخصص کبک

مهاجرت کانادا با نیروی متخصص کبک

دولت کبک سالانه پذیرای تعداد زیادی از مهاجرین با مدرک تحصیلی و دانش زبان فرانسه/انگلیسی است که در شهرهایی مانند مونترال، کبک سیتی و… زندگی می کنند و در دانشگاه هایی مانند مک گیل و کونکوردیا ادامه تحصیل میدهند.

طبق جدید ترین اطلاعیه دولت کبک- کانادا برنامه پذیرش نیروی کار متخصص از ۴ نوامبر ۲۰۱۵ اغاز میشود. در این مرحله تعداد ۳۵۰۰ پرونده از طریق کاغذی و پست پذیرفته می شود و مرحله دوم که از ۱۸ ژانویه ۲۰۱۶ تا مارچ ۲۰۱۶ است مبادرت به پذیرش ۲۸۰۰ تقاضا از طریق انلاین خواهد بود.

متقاضیان واجدالشرایط که مجرد هستند باید امتیاز ۴۹ و اگر متاهل هستند امتیاز ۵۷ را در سیستم مهاجرتی کبک کسب کنند. در صورتی که متقاضی به مصاحبه دعوت شود ۶ امتیاز هم علاوه بر سیستم امتیاز بندی کسب کند. (بنا به نظر آفیسر) در این صورت متقاضیان مجرد باید حداقل امتیاز ۵۵ و متقاضیان متاهل حداقل امتیاز ۶۳ را کسب نمایند.

امتیازاتی که باید داشته باشید:

–          تحصیلات تا ۱۴ امتیاز

–           رشته تحصیلی حد اکثر تا ۱۶ امتیاز

–           پیشنهاد شغلی حد اکثر تا ۱۰ امتیاز

–           سابقه کار حد اکثر تا ۸ امتیاز

–          سن حد اکثر تا ۱۶ امتیاز

–          دانش زبان حد اکثر تا ۲۲ امتیاز

–          فامیل در کبک حد اکثر تا ۸ امتیاز

–          امتیاز همسر حداکثر تا ۱۷ امتیاز

–          فرزند حداکثر تا  ۸  امتیاز

–          و تمکل مالی ۱ امتیاز

معیار های مهم در مصاحبه کبک:

  1. بررسی سطح زبان شما
  2. مقدار آشنایی شما با بازار کبک در رشته خود
  3. اطلاعات داشتن در مورد آب، هوا و زندگی در کبک
  4. ارایه فرم کامل سوال و جواب قبل از مصاحبه

هزینه ای که باید متقاضیان برای بررسی پرونده خود بپردازند ۷۶۵  دلار کانادا، همسر، ۱۶۴ دلار و هر فرزند وابسته ۱۶۴ دلار بپردازد.

حتما دقت کنید که فایل کامل را ارسال کنید.

بر اساس اطلاعیه قبلی اداره مهاجرت کبک متقاضی بایستی کلیه  مدارک شامل مدارک تخصصی و زبان فرانسه و انگلیسی را در یک بسته به آن اداره ارسال دارد و حداقل مدرک زبان سطح متوسط به بالا یا B2 است .

نکته: در صورت احراز نمره قبولی برای فرد متقاضی شخص می تواند با نمره کمتر اقدام نماید و در اینده ان را بروزرسانی کند.

از ارسال اصل مدارک به اداره مهاجرت کبک خودداری نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz