درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

مهاجرت کشاورزان و دامداران به کانادا

مهاجرت کشاورزان و دامداران به کانادا

همان طور که در پست های اخیر نیز اشاره کردیم، یکی از روش های مهاجرت به کانادا روش برنامه خود اشتغالی می باشد. دامداران و کشاورزان نیز می توانند از این روش مهاجرتی برای اخذ اقامت کانادا استفاده نمایند. این روش که به جهت رونق بخشیدن بخش های کشاورزی و دامداری در کانادا از سمت دولت اجرا شده است باید شرایط خود اشتغالی را داشته باشند.
دولت کانادا به کسانی در اصطلاح دامدار یا کشاورز خود اشتغال می گویند که در ۵ سال اخیر قبل از ارسال پرونده خود، حداقل ۲ سال در این زمینه کار کرده باشند و همچنین شرایط راه اندازی یک مزرعه را در کانادا داشته باشند. افرادی مدیر یک مزرعه به شمار می آیند که بتوانند کلیه امور مزرعه از قبیل کشت و برداشت محصول، فعالیت های دامداری و پرورش انواع حیوانات به جز پرورش ماهی را به عهده بگیرند. به جز این شرط فرد متقاضی باید حداقل ۳۵ امتیاز کسب کند و همچنین به کانادا ممنوع الورود نباشد.
امتیازبندی برای اخذ این ویزا به صورت زیر می باشد:
–    حداکثر امتیاز ۱۰ برای سن
–    حداکثر امتیاز ۲۴ آشنایی به زبان انگلیسی یا فرانسه
–    حداکثر ۲۵ امتیاز برای تحصیلات
–    حداکثر ۶ امتیاز برای انطباق پذیری با محیط
–    حداکثر ۳۵ امتیاز برای سابقه کاری که در بالا به آن اشاره شد.
با توجه به امتیازبندی ها مشاهده می کنید که اگر شرط سابقه کاری را داشته باشید دیگر نیازی به بقیه امتیاز ها نخواهید داشت. دقت کنید که اگر از این روش فقط قصد مهاجرت به کانادا دارید و بعد از ورود به کانادا نمی خواهید این مشاغل را ادامه دهید در واقع افسر سفارت را از حقیقت دور کرده اید و در این صورت ممکن است تا ۵ سال ممنوع الورود به کانادا شوید.
شما همچنین می توانید با مشاهده لیست مشاغلی که در سایت دولت کانادا آمده است شرایط خود را قبل از اقدامات لازم بسنجید.
اگر تمایل به مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دارید می توانید با مشاوران ما در ایران آنکارا تماس بگیرید و حتی از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا در دبی و ترکیه استفاده نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz