درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

موزه آسیایی سان فرانسیسکو

موزه آسیایی سان فرانسیسکو

موزه هنرهای آسیایی سان فرانسیسکو شامل هزاران شی ساخته شده در طول ۶۰۰۰ سال می باشد. این موزه هر ساله تعداد زیادی بازدیدکننده را به خود جلب می کند. ورود به خیلی از این نمایشگاه ها رایگان است و فقط برای تعداد کمی از آن ها باید هزینه پرداخت نمایید.

این موزه یک بلوک تا تالار شهر در محله Civic Center فاصله دارد و فقط ۱۰ دقیقه با اتوبوس از میدان Union زمان می برد.

اولین طبقه موزه

به شما پیشنهاد می کنیم که بازدید را از اولین طبقه شروع نمایید و با ترتیبی که گفته می شود ادامه دهید. این طبقه جایی است که اکثرا برای نمایشگاه سفر از آن استفاده می شود. شما از خیلی از اشیا که در این قسمت هستند اجازه عکسبرداری ندارید؛ بنابراین قبل از عکاسی حتما از مسئول آن بپرسید.

سومین طبقه موزه

بهترین قسمت موزه در این طبقه واقع شده است که دارای اشیا قدیمی آسیایی می باشد. شما می توانید کارهای فوق العاده ای از هند، پاکستان، بنگلادش و سریلانکا را ببینید.

بعد از این اتاق ها، شما وارد اتاق کوچکی می شوید که شامل اشیا قدیمی از ایران و کشورهای اطرافش است. این مجموعه به مجموعه “The Persian World and West Asia” معروف است.

مجموعه ای نیز مختص به آسیای جنوب شرقی است که ۴ اتاق آن شامل اشیا قدیمی از کشورهای کامبوج، تایلند، اندونزی، ویتنام، لائوس، مالزی و فیلیپین می باشد. همچنین ۳ اتاق دیگر که در آن می توانید مجسمه های بزرگ چینی را مشاهده نمایید.

طبقه دوم موزه

این طبقه بی نظیر مجموعه ای از پیچیدگی های زبان چینی را به نمایش گذاشته است. در ۳ اتاق نیز هنرهایی از کشور کره را خواهید دید. در قسمت آخر نیز مکانی برای بازدید هنرهای ژاپن وجود دارد.

این موزه در روزهای دوشنبه تعطیل است و در روزهای سه شنبه تا یکشنبه از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر برای عموم باز می باشد.

قیمت بلیط برای بزرگسالان ۱۵ دلار، افراد بالای ۶۵ سال و دانش آموزان بین ۱۳ تا ۱۷ سال با داشتن کارت شناسایی ۱۰ دلار و برای کودکان زیر ۱۲ سال رایگان می باشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz